Tri najpredávanejšie smartfóny v USA za rok 2011? iPhone, iPhone a iPhone

iphone-lineup2011

Aj keď v celkovom množstve predaných telefónov môže mať konkurencia vďaka širokému spektru ponúkaných modelov od najlacnejších po najdrahšie oproti Applu náskok, podľa najnovších štatistík je iPhone prvým, druhým aj tretím najpredávanejším smartfónom v USA za rok 2011. Ako je to možné? Applu sa to podarilo šikovným ťahom – namiesto toho, aby staršie modely iPhonu vyradil z ponuky, predáva ich aj naďalej a dopĺňajú tak ponuku iPhonu v nižších cenových kategóriách. Najpredávanejším smartfónom bol iPhone 4, na druhom mieste skončil predchodca iPhone 3GS. Na treťom mieste je iPhone 4S, ktorý sa predával v roku 2011 len posledné tri mesiace, no aj tak sa mu podarilo predbehnúť všetky smartfóny konkurencie. Prvú päťku uzatvára BlackBerry Curve 8530 a HTC Evo 4G.

Viac článkov na tému

5 komentáre v archíve

 1. jojo píše:

  jednoduchy telefon pre jednoduchych ludi

 2. Vaše meno píše:

  Si zabil :D . Jednoduchý je, ale že pre jednoduchých ľudí:D. Jedine pre bohatších a decká, ktorým to kúpia otecko s mamičkou.

 3. Whill píše:

  @jojo Jednoduchy komentar. Nebo bezduchy?

 4. Nobody píše:

  Haters gona hate… Kto vie co sa s tym da vsetko robit tak iny telefon ani nebude chciet. That’s all.

 5. Jakub píše:

  @Vaše meno, len tebe asi nedochadza ze kazdemu jednemu dietatu rodicia tie telefony kupuju :D a je uz jedno ci je to iphone alebo velky sh*t menom Samsung :)

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia