Anglická stávková kancelária ponúka stávky na vlastnosti iPadu 3

Predstavovanie noviniek od Apple má zvláštne čaro. Už dlhé roky sa vždy pred každým podujatím milióny fanúšikov snažia zistiť čo najviac vlastností pripravovanej novinky, o ktorej nemá oficiálne informácie až do samotného predstavenia okrem niekoľkých vyvolených vôbec nikto. Weby zamerané na Apple sa preto predbiehajú v tom, ktorý prinesie prekvapujúcejšie a hlavne presnejšie špekulácie o tom, čo príde. iPad 3 nie je žiadnou výnimkou a už len rozposlanie pozvánok, kde na prvý pohľad chýba Home button, spustilo ďalšiu vlnu dohadov.

Apple predstaví iPad 3 budúci týždeň, 7. marca. Britská stávková kancelária SkyBet sa rozhodla ponúknuť verejnosti možnosť staviť si na jednotlivé vlastnosti iPadu 3. Nechýbajú otázky ohľadom Retiny, Samsung AMOLED obrazovky, označenia iPad 2S, kapacity 128 GB, SD slotu a karbónového zadného krytu. Ak máte chuť si zariskovať, môžete tak urobiť tu.

Na čo by ste si stavili vy?

komentáre
  1. Ten thunderbolt port by bol super. Až sa rozbehne trh s doplnkami pre TB, nebol by problém pripojiť na iPad v podstate čokoľvek.

    0
    0
  2. Problem nemas ani teraz pripojit cokolvek na USBcko a predsa to tak nefunguje. Hoci existuje camera conection kit tak nie vsetko ti zoberie to USBcko co je na redukciu

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.