Za fotografie odhaľujúce dizajn iPadu 2 si traja zamestnanci odsedia rok a pol v čínskom väzení a zaplatia až 23 000 USD

Traja zamestnanci Foxconnu, ktorí ešte minulý rok odhalili dizajn pripravovaného iPadu 2 výrobcom puzdier, svoje činy určite ľutujú. Porušenie obchodného tajomstva a predanie informácií o dizajne iPadu 2 za približne 3000 USD pol roka pred jeho zverejnením ich bude stáť až rok a pol väzenia spolu s pokutami v rozmedzi 4500 až 23000 USD. Apple a Foxconn myslia ochranu svojho intelektuálneho vlastníctva smrteľne vážne, v hre sú totiž miliardy.

Kryt na iPad 2

Stálo 3000 USD za čínske väzenie a niekoľkonásobne vyššiu pokutu?

komentáre
  1. Čínska basa pfuu videl som rozne filmy napr. James Bond a tie 2holky co prepasovali drogy a potom ich tam dali fakt hnusne …

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.