Výbavou luxusného Range Rovera sú aj dva iPady

Na Geneva Motor Show boli okrem iného predstavené aj luxusné modely automobilov Range Rover. V ich interiéri vás bude okrem kvalitnej kože, drevených obkladov a množstva ovládacích prvkov na všetko čo potrebujete rozmaznávať aj dvojica iPadov. Samozrejme, iPady sú určené pre zábavu a prácu cestujúcich na zadných sedadlách. iPad sa v automobilovom priemysle teší veľkej obľube. Nájdete no napríklad v predajniach Mercedesu alebo ako voliteľnú výbavu v BMW.

Range Rover iPad
komentárov
  1. zajtra objednavam :D:D:D super to je len ani na ten ipad sa nenajdu peniaze nie este auto- land rover a nie to este land rover + ipady :D

    0
    0
  2. No taketo Range Rovery (predpokladam ze Autobiography) budu podla mna stat tak maximalne na 5th Avenue alebo v garazi hotelu Ritz a tam sa asi velmi nekradne :)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.