Steve Wozniak sa vyjadril k bielemu iPhonu 4 a odhalil skutočné príčiny oneskorenia

Napriek tomu, že biely iPhone 4 bol svetu predstavený v rovnakom čase ako čierny model, do predaja sa ešte stále nedostal. Apple o príčinách tohto oneskorenia viacmenej mlčal a neustále dochádzalo k odkladom začiatku jeho predaja. Zatiaľ posledným stanoviskom spoločnosti je, že sa začne predávať na jar 2011.

Steve Wozniak o bielom iPhone 4

Zdroj: The Engadget Show Live

K bielemu iPhonu 4 sa najnovšie vyjadril aj spoluzakladateľ Applu, Steve Wozniak, ktorý potvrdil špekulácie o tom, že za odložením predaja bieleho modelu stoja problémy s výrobným procesom. Telo bieleho iPhonu 4 totiž prepúšťalo príliš veľa svetla, ktoré malo následne negatívny vplyv na výkon fotoaparátu. Problém by ale mal byť konečne vyriešený vďaka novému spôsobu zafarbovania iPhonov, ktorý údajne priniesla malá japonská firma.

Na základe nedávno uniknutých informácií z inventárov firiem sa zdá, že biely iPhone 4 bude konečne dostupný už koncom februára. Len čas ukáže kedy, a či vôbec, sa tento model dostane aj k nám.

Viac článkov na tému

4 komentáre v archíve

  1. Kochones píše:

    ci sa k nam dostane alebo nie je uplne jedno. Kto ho bude silou mocou chciet tak si ho da doviezt. Keby mal clovek cakat co sa tu dostane do predaja v tejto diere tak nema nikdy nic, resp. po roku a este brutalne predrazene.

  2. mysteria píše:

    to Kochones: bohužial nedá sa nesúhlasiť. Najhoršie je, že nákupná cena je sice vysoká, ale to akú maržu dávajú predajcovia je nonsens.

  3. pistik píše:

    k polemyke o cenach… vobec by mi nevadilo ze je to drahe, ani by mi nevadilo ze je to drahsie ako v inde… ale vrcholne ma vytaca, ze v USA clovek plati vyssiu cenu nie len za image zancky ale aj za sluzby a starostlivost, ktoru k nemu dostava… k comu patri aj vymena telefonu v zaruke uplne bez kecov kus za kus… a nie ako tunajsi sedlaci hladaju kazdu blbost aby sa vyhli svojej povinnosti… a potom to tak vyzera ze si kupite predrazene zariadenie, ktore vam nejaky debil ani nereklamuje z jedineho dovodu – nechce sa mu…

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia