Ri Universal Remote premení vaše iOS zariadenie na diaľkový ovládač

Ri je skratka pre Remote Interactive, čo je názov nového infračerveného vysielača vytvoreného firmou Apptwee ako príslušenstvo pre iOS zariadenia. Tie po pripojení premení na univerzálny diaľkový ovládač, ktorý pozná takmer 850 rôznych zariadení a ďalšie budú pribúdať. Aj keď nejde o inteligentný ovládač, ktorý by sa od vašich infračerveným ovládačom kontrolovaných zariadení vedel naučiť nové príkazy, svojich fanúšikov si určite nájde. Pomôže tomu aj cena len 29,99 USD.

Ri Universal Remote Infračervený vysielač sa zapája do miesta, kde zvyčajne pripájate slúchadlá. Na svojom iOS zariadení musíte mať stiahnutú univerzálnu aplikáciu (pre iPhone/iPod touch aj iPad), ktorá je v App Store dostupná zadarmo. Aj keď ide o subjektívny názor, práve aplikácia sa zdá byť najslabším článkom tohto produktu. Ak však Ri funguje ako má, vylepšenie dizajnu aplikácie v budúcich aktualizáciách nebude veľkým problémom. Nakupovať môžete cez oficiálne stránky Apptwee.

 

Viac článkov na tému

3 komentáre v archíve

 1. Martin Gross píše:

  Šikovné…

  By the way, ten interface aplikácie je hrozný :)

 2. gdudko píše:

  no program vyzera hrozne   ale programou je plno takychto a aj graficky vydarenych len ten hardware je problem zohnat .preco sa to bezne nepredava ako doplnok toto chcem odjakziva ako mam iphone.

 3. nagan píše:

  to co je za zbytocna vec zase ? aha jasne .. univerzalny DO .. to keby nahodou sa spravali vsetky firmy ako apple a napriklad by nepredavali k svojim vyrobkom (TV) dialkove ovladace (DO) ale zakaznik by si ich musel dokupit extra … :))

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia