Amazon začal predávať elektronickú čítačku kníh s reklamami

Amazon sa napriek tlaku Apple s jeho iPadom nevzdáva a snaží sa podporiť predaj svojej čítačky elektronických kníh Kindle. Keďže funkciami sa tieto zariadenia nedajú porovnať, Amazon útočí nízkou cenou. Najnovšie totiž predáva Kindle len za 114 USD. Za nižšiu cenu „zaplatíte“ tým, že sa vám na ňom budú zobrazovať reklamy. Našťastie sa nebudú zobrazovať priamo v knihách, ale len na Home screen a šetričoch obrazovky. Rozdiel oproti klasickej verzii je však len 25 USD, a preto je otázne, či sa nákup Kindle s reklamou vyplatí.

Amazon Kindle s reklamami

Stoja reklamy na čítačke kníh za úsporu 25 USD?

komentáre
  1. Opravdu hodně tendenční článek. To že se Amazon “nevzdává” je pochopitelné, iPad a Kindle jsou rozdílné platformy se svými klady a zápory. A že se snaží vydělat je pochopitelné, jejich platforma je natolik rozšířená, že už si to mohou dovolit.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.