Real Racing 2 HD bude jednou z prvých hier využívajúcich dramatický nárast výkonu v iPade 2

V najbližších dňoch môžeme očakávať niekoľko podobných noviniek, avšak vývojári z Firemint patria k prvým, ktorí ohlásili novú verziu ich hry Real Racing 2 HD, špeciálne prispôsobenú iPadu 2. Ten totiž ponúka až 2× rýchlejší procesor a 9× vyšší grafický výkon, z čoho by okrem iného mali ťažiť najmä hry. Nová verzia bude využívať aj pohybové ovládanie závislé na gyroskope, rýchlejší grafický procesor a tenšie a ľahšie telo iPadu 2, ktoré uľahčí hráčom jeho držanie počas hry. Keďže HDMI výstup budú automaticky podporovať všetky hry, s výrazne zlepšenou grafikou bude možno Real Racing 2 HD na veľkom televízore dobiehať grafiku herných konzol.

Real Racing HD na iPad

Už Real Racing HD ohromil výbornou grafikou a skvelým ovládaním, kam až posunie zážitok druhé pokračovanie?

komentárov
 1. 2 killit
  Ked budes mat redukciu do HDMI za 39 dolcov k iPad2, tak kazda aplikacia, ( vcetne hier,) by mala ist 1080p cez HDMI von (napr do tvojej HD TV), vcetne rotaciie obrazovky, ako hovoril vo svojom keynotes Steve. (aspon tak som to pochopil ja) Treba si kuknut keynotes, ,vazne to stoji za to.
  Strucne a jasne.
  ( trosku brain-wash, ale to patri k veci )

  0
  0
 2. ^
  vystup na TV cez HDMI adapter bude mirroring 1:1…kedze iPad ma rozlisenie 1024×768 tak 1080p z iPadu zatial von nepojde. Mozno neskor nejaka upscaling app co to bude prepocitavat …

  0
  0
 3. Urcite to pojde 1024×768, vsimnite si video ked ta ucitelka ma spustenu nejaku astro app, obraz na telke nieje na celu obrazovku, ale len vyrez.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.