Personal Hotspot podporuje až päť zariadení, cez Wi-Fi však len tri

Po predstavení iPadu 2 Apple sprístupnil aj nové stránky venované pripravovanej aktualizácii iOS 4.3, ktoré odhaľujú všetky novinky, na ktoré sa môžeme tešiť. Jednou z najzaujímavejších je bezpochýb funkcia Personal Hotspot, ktorá v podstate premení váš iPhone na mobilný hotspot. 3G dáta, ktoré máte na iPhone predplatené v rámci paušálu, tak môžete zdieľať s vašim iPadom, Macom, PC alebo akýmkoľvek iným kompatibilným zariadením.

iPhone 4 Personal Hotspot

Väčšina podobných hotspot zariadení podporuje zdieľanie internetu pre až päť zariadení cez Wi-Fi. Aj Personal Hotspot na iPhone 4 síce podporuje zdieľanie dát na päť zariadení, to však zahŕňa aj tie, ktoré pripojíte cez USB alebo Bluetooth. Ak budete dáta zdieľať len cez Wi-Fi, maximálny počet pripojených zariadení sa zníži na tri. Rovnako obmedzené sú aj zariadenia pripojené cez Bluetooth, ktorých taktiež nemôže byť viac ako tri, cez USB pripojíte len jedno zariadenie.

komentárov
  1. Mne sa tam Personal Hot spot neobjavil. Cital som, ze v Amerike to ma iba Verizon veerzia iPhone a At&t to nema. U nas? Ma to niekto uz zaktivovane?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť