Personal Hotspot podporuje až päť zariadení, cez Wi-Fi však len tri

Po predstavení iPadu 2 Apple sprístupnil aj nové stránky venované pripravovanej aktualizácii iOS 4.3, ktoré odhaľujú všetky novinky, na ktoré sa môžeme tešiť. Jednou z najzaujímavejších je bezpochýb funkcia Personal Hotspot, ktorá v podstate premení váš iPhone na mobilný hotspot. 3G dáta, ktoré máte na iPhone predplatené v rámci paušálu, tak môžete zdieľať s vašim iPadom, Macom, PC alebo akýmkoľvek iným kompatibilným zariadením.

iPhone 4 Personal Hotspot

Väčšina podobných hotspot zariadení podporuje zdieľanie internetu pre až päť zariadení cez Wi-Fi. Aj Personal Hotspot na iPhone 4 síce podporuje zdieľanie dát na päť zariadení, to však zahŕňa aj tie, ktoré pripojíte cez USB alebo Bluetooth. Ak budete dáta zdieľať len cez Wi-Fi, maximálny počet pripojených zariadení sa zníži na tri. Rovnako obmedzené sú aj zariadenia pripojené cez Bluetooth, ktorých taktiež nemôže byť viac ako tri, cez USB pripojíte len jedno zariadenie.

Viac článkov na tému

7 komentáre v archíve

 1. Tomas píše:

  Bude tato funkcia aj pre 3GS ?

 2. mcx píše:

  Tomas: Udajne nie

 3. NooN píše:

  nie nebude, len pre iPhone 4, po JB mozno vznikne nejaka aplikacia ktora to povoli aj na 3GS

 4. Steve píše:

  nebude

 5. mysteria píše:

  Nebude, ak nerátame jailbreak.

 6. Jony1 píše:

  Mne sa tam Personal Hot spot neobjavil. Cital som, ze v Amerike to ma iba Verizon veerzia iPhone a At&t to nema. U nas? Ma to niekto uz zaktivovane?

 7. Vlado píše:

  na 3GS uz davno toto je. Ak mas Jailbreak tak app MyWi je bezproblemova a funguje skvele.

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia