Mozilla sprístupnila novú verziu internetového prehliadača Firefox 4

Mozilla zverejnila Firefox 4, najnovšiu verziu svojho bezplatného internetového prehliadača. Prináša množstvo vylepšení, pričom väčšina súvisí so zlepšením rýchlosti (až šesťnásobne rýchlejší ako predošlá verzia) a prerobeným dizajnom, ktorý poskytuje nové funkcie ako App Tabs a Panorama s cieľom dať obsah stránok na prvé miesto a zefektívniť jeho prehliadanie. Firefox 4 si môžete zadarmo stiahnuť z oficiálnych stránok.

MacBlog.sk na Firefoxe 4

V pokračovaní článku uvidíte aj krátke oficiálne video prezentujúce najdôležitejšie novinky Firefoxu 4.

komentáre
  1. Viete poradit ako si ulozit otvorene tabs po zatvoreni firefoxu 4? V starom to fungovalo a teraz zakazdym mi vsetko zmizne, jedina moznost je restore ale nie vzdy sa to da. Dakujem

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?