iWork.com získava lepšie možnosti zdieľania a prezentácie vašich dokumentov na internete

Apple prostredníctvom rozposlaných e-mailov oznámil niekoľko vylepšení betaverzie stránok iWork.com. Zlepšenia sa dotýkajú najmä možností online zdieľania. Keynote prezentácie, ktoré zdieľate na internete, je odteraz možné sledovať cez internet spolu so všetkými efektmi vrátane 15 animácií, videí, hyperlinkov a zvuku, na akomkoľvek Macu, PC, iPade, iPhone alebo iPode touch cez Safari. Druhou novinkou sú rozšírené možnosti pre ukladanie dokumentov na internete, či už ide o vaše súkromné dokumenty alebo dokumenty, ktoré chcete zdieľať napríklad cez sociálne siete. Prezentácie naviac môžete vkladať aj na vaše internetové stránky. Viac informácií o tejto novinke nájdete tu. Dátum, kedy by malo skončiť beta testovanie iWork.com, zatiaľ nepoznáme.

iWork.com zdieľanie
komentár
  1. neviem, ci je to pravda, ale toto vsetko funguje asi len v iWork ’09, aspon ja som sa nikde v iWork ’08 nestretol so “Share”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?