Apple zverejnil dátumy pre tohtoročný iTunes festival v Londýne

Apple zverejnil dátumy tohtoročného iTunes festivalu, ktorý sa už tradične bude konať každú júlovú noc v Londýne. Podujatie sa uskutoční v Camden’s Rou­ndhouse v Londýne, a vystúpi na ňom 62 kapiel. Medzi potvrdenými interpretmi nechýbajú známe mená ako Linkin Park, Duran Duran alebo Rumer. Lístky na jednotlivé koncerty môžete získať len prostredníctvom súťaže (Slovensko ani Česká republika však v zozname nie sú, pravdepodobne kvôli chýbajúcemu iTunes Music Store).

iTunes festival 2011
komentáre
 1. už mi s tím chýbajúcim iTunes Store vážne lezú na nervy … to im ta EU ešte stále neklepla po prstoch ved je to očividne porušovanie dohody o Európskom hospodárskom priestore …
  a to ani nevravím o tích haldách inch služieb čo hadžu tú stupidnú hlášku “Not available in your Region/Country” došlaka keď je to raz prístupne v jednej krajine únie (zvedša UK) tak to misu byť prístupné všade … fakt nechápem …
  a nechoďte na mňa s tím že za to apple nemože že je to vina vydavateľov alebo že sa EEA nevzťahuje na internet a dáta na nom (ale pokiaľ to tam nie je tak to jednoduch o reba menit bo je to chore …. )

  0
  0
 2. Pripajam sa k Lukasovi, velmi rad by som vyuzil moznost nakupu hudby cez iTunes Store a ochotne si za oblubenu skladbu v dobrej kvalite zaplatil. Je smutne ze to u nas nieje mozne, preco takymto sposobom ludi stale nutia uchylit sa k p2p a warezu pretoze clovek si vzdy najde sposob ako sa dostat k ziadanemu obsahu (hudba,filmy) no na druhej strane kricia ze je to zle/nespravne a samozrejme nelegalne. Ak to technicky nepredstavuje problem tak kde to stale viazne ? Bol by som rad ak by mi niekto objasnil objektivne priciny nedostupnosti tejto sluzby u nas.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.