iPhone 5 – výroba začne v júli, k zákazníkom sa dostane najskôr v septembri

Podľa zdrojov Reuters by mala výroba budúcej generácie Apple telefónu, iPhone 5, začať v júli. Dodávanie by začalo v septembri, čo je v súlade s predošlými špekuláciami. Zároveň informujú aj o ďalších vlastnostiach novej generácie. Dizajn by mal byť veľmi podobný iPhonu 4, no prinesie rýchlejší procesor. Tým bude takmer určite procesor Apple A5, ktorý nájdeme aj v iPade 2.

Viac článkov na tému

5 komentáre v archíve

 1. jaja píše:

  Vyborna sprava pre JB pre ipad2. Konecne nebudu musiet otalat. Ked sa zacne vyroba niekedy v juni-juli tak uz nebude hrozit, zeby tie exploity ktore maju pre iPAD2 pre procesor A5 by boli v procesore pre iPhone5 zaplatane.

 2. Anonym píše:

  a Keď sa začne vyrábať v júli tak kedy ho stihnú odprezentovať. Veď po minulé roky keď uvádzali nové iPhony výroba už bežala (musia na tej prezentácii mať nejaké kusy aby si to ľudia mohli ochytať) Ak sa v Amerike spustí výroba v júli tak predaj najskôr október (aj to ťažko) čiže na Slovensku tak december-január. Treba sa s tým zmieriť. Aj Apple môže zmenť svoj cyklus updateovania produktov.

 3. stefankelner píše:

  to: Anonym; V AKEJ AMERIKE, AKA VYROBA ?! poprosim vysvetlenie

 4. Vaše meno píše:

  stefankelner: No vždy sa výroba začala ešte pred tým ako novú generáciu iPhonu predstavili na WWDC. Takže ak sa začne výroba v júli tak predstaviť novú generáciu stihnú najskôr tak v septembri. Takže keď sa začne predávať v USA začiatkom októbra tak na Slovensko by sa dostal tak december – január. Podľa mňa by sa už všetci mali zmieriť s tým že
  iPhone 5 bude s meškaním pár mesiacov.

 5. loto píše:

  Kolko  stojí Iphone5 ?

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia