Hotel Plaza poskytuje všetkým ubytovaným iPad

iPad je všade. Platí to najmä na západe, kde vás už iPad neprekvapí ani v predajniach automobilov, reštauráciách alebo parlamente. Najnovšie sa iPad objavuje aj v hoteloch. Jedným z prvých je The Plaza Hotel v New Yorku, ktorý poskytuje iPady všetkým ubytovaným. Prostredníctvom tabletu od Apple tak môžu objednávať rôzne služby ako napríklad upratovanie, no nechýba ani ovládanie funkcií izby ako klimatizácia, svetlá a podobne. Na Slovensku tento proces istotne ešte chvíľu potrvá. Ak ste sa s iPadmi stretli už aj v našich firmách, neváhajte a podeľte sa o vaše skúsenosti s ostatnými v diskusii pod článkom.

iPad v hoteli Plaza
Viac článkov na tému

4 komentáre v archíve

 1. rosi píše:

  celkom by ma zaujimal sposob akym je riesene to ovladanie funkcií izby (klimatizácia, svetlá a ..). Bolo by zaujimave mat podobnu vymozenost doma :) ..

 2. Anonym píše:

  No iPad pouzivaju aj v pneumatiky.sk pri vybavovani zakaznikov v servise …

 3. pista píše:

  ovladanie funkcii “inteligentnych” domov je relativne jednoduche, ale slusne nakladne:-) -blizsie info na : http://www.smarthome.com/iphone_apps.html

 4. buy anabolics online píše:

  K dispozici je samozřejmě hodně vědět o tom. Myslím, že jste udělali něco dobrého body funkce také. Pokračovat v práci, skvělá práce!

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia