Dnešného predstavenia iPadu 2 sa možno zúčastní aj Steve Jobs

Podľa istých talianskych stránok by sa mal na dnešnom predstavovaní druhej generácie populárneho iPadu objaviť aj sám Steve Jobs. Ten stál ako CEO takmer pri všetkých dôležitých udalostiach týkajúcich sa Applu, vrátane predstavenia iPodu, iPhonu a iPadu. V súčasnosti má však od januára kvôli zdravotným problémom z Apple dovolenku a v jeho každodenných povinnostiach ho zastupuje Tim Cook. Zdravotný stav S. Jobsa je horúcou témou, preto budú nielen fanúšikovia, ale určite aj akcionári budú s napätím očakávať, či sa na pódiu objaví. Podľa All Things Digital Steve Jobs túto možnosť nepochybne zvažuje, jeho účasť však nebola potvrdená.

Steve Jobs v priebehu rokov Steve Jobs v priebehu niekoľkých rokov, ukáže sa aj pri predstavovaní iPadu 2? Zdroj: CBSNEWS

Viac článkov na tému

3 komentáre v archíve

  1. Gabriel píše:

    Pan Steve , vela zdravia , ste pan IT

  2. niki píše:

    Na iTunes Ping som si pridal osobu pod menom Steve Paul Jobs {neviem ci to je naozaj Steve Paul Jobs oktorom sa bavme } ale mal v profile napis :Guys, Dun worry ! I Can Still live after Apri 1 st! mozem vam poslat na mail screen shot ak my niekto poviete ako sa to na Windowse XP roby :D !!

  3. Honza píše:

    Já bych si spíš přál aby si pořádně odpočinul a uzdravil se. Čert vem akcie…

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia