Cut the Rope bude mať pokračovanie, názov zatiaľ nepoznáme

Ak aspoň trochu sledujete hry pre iOS zariadenia, takmer určite vám neušiel obrovský hit, logická hra Cut the Rope. Od prvej verzie získala táto hra okrem miliónov fanúšikov aj množstvo prídavných levelov, no už čoskoro by sme mali vidieť úplne nové pokračovanie. Veľa detailov zatiaľ k dispozícii nie je. Špekulácie však naznačujú, že sa môžeme tešiť na hru viac zameranú na príbeh týkajúci sa obľúbeného „Om Noma“, ku ktorému zrejme pribudne nová postava „The Professor“. Om Nom by sa mal konečne dostať aj vonku zo škatúľ, v ktorých sme ho videli doteraz.

Kto bude záhadný profesor? Zdroj: IGN

Hra by mala byť dostupná už „čoskoro“. Viac obrázkov nájdete v pokračovaní článku.

Cut the Rope 2

Dve laná držiace sladkosť naznačujú, že ide o ikonku novej hry. Zdroj: IGN

Cut the Rope 2

Om Nom možno konečne vyjde na svetlo sveta. Zdroj: IGN

Našli ste v obrázkoch nejaké skryté indície, čo pokračovanie prinesie? A čo by ste v ňom najradšej videli vy? O svoje názory sa neváhajte podeliť s ostatnými v diskusii pod článkom.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.