Apple zverejnil tri nové reklamy na iPhone – “Keď nemáte iPhone”

V USA sa začali vysielať tri nové Apple reklamy venované iPhonu 4. Všetky tri začínajú vetou „Keď nemáte iPhone“. Cieľom je zrejme upozorniť na rozdiely oproti ostatným konkurenčným smartfónom ako napríklad smartfónom s operačným systémom Android od Google. Nové reklamy v našich televíziách zrejme tak skoro neuvidíte, no môžete si ich pozrieť v oficiálnej galérii, cez Apple YouTube kanál alebo v pokračovaní článku.

   

Tretia reklama sústredená na App Store nebola v čase písania článku cez YouTube prístupná, pozrieť si ju môžete v oficiálnej galérii.

Viac článkov na tému

14 komentáre v archíve

 1. Pavel píše:

  Temer rok po vydani iP4 poslat do sveta reklamu ledacos naznacuje. Prodeje zrejme nebudou tak “horke” a konkurecne uz ma konecne co nabidnout. Ackoliv jsem vlastnik jablecnych produktu, nesmyslna cenova politika u iP a problemy s iOS (napr. vypnuti hotspot u rok stareho 3Gs) me dostatecne odradilo a budu hledat jinde!

 2. Pooli píše:

  If you dont have a iPhone… Well you dont have a iPhone :D :D
  Pekné reklamy…

 3. Menyhart píše:

  Tá nehyblivá ruka držiaca iPhone ma vyslovene znervozňuje:)

 4. EdDy píše:

  Ako ťa môžu odradiť takéto “chyby” ? Keď sa mi niečo raz dobre používa, tak neprejdem na inú platformu len preto, že môj model nemá to čo najnovší. Je to ich politika, chcú mať predaje, tak sa nečuduj

 5. An iPhone píše:

  To: Pooli
  pred iPhone je v tomto pripade neurcity clen “an” nikoli “a” (ucivo z prvni obecne) a samozrejme apostrof

 6. joe píše:

  U nas teda reklamy na iPhone uz nesli poriadne dlho – naposledy na 3G – necudo, ze ich ma tak malo ludi, ked sa pozrieme na ceny, ze ktore ich ponuka napr. T-Mobile: 399 Eur pre pausal Podla seba 3 za 8GB iPhone 3G!!!! Toto je fakt mozne len na Slovensku!!! :(

 7. Petr I píše:

  ja jsem dal prednost androidu s g4 a rychlost stahovani internetu mam okolo 14 mg

 8. konkurent píše:

  to: Joe
  málo ľudí? však sa prejdi po nejakom nákupnom centre, každý “druhý” má v ruke iP 4 :)

 9. nemo píše:

  to: konkurent  súhlasím, nedávno som bol v Bratislave a sám som sa čudoval, koľko veľa ľudí som videl v ruke držať iPhone :) a keď prirátam tých, čo ho mali schovaného :)

 10. Joe píše:

  to konkurent a nemo: Medzi studentmi je velmi zriedkavy – mame na skole vyse 700 ziakov – kazdy ma mobil – iPhone maju cca 2.

 11. sten píše:

  to joe: Tak napr. ja som na základnej škole a z 20 ludí v triede máme traja iPhony plus jeden iPod Touch a všetky sú kúpene z vlastných penazí takže žiadne “ociii kuuup mi…”

 12. konkurent píše:

  na zakladnej škole z vlastných penazí? zo zarobených alebo čo ste dostali na narodeniny ? :)

 13. sten píše:

  konkurent: brigady a podobne… samozrejme tie zariadenia sú z bazáru.

 14. Miroslav píše:

  Pooli. To je “an iPhone” nie “a iPhone” :)

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia