Apple zverejnil tri nové reklamy na iPhone – “Keď nemáte iPhone”

V USA sa začali vysielať tri nové Apple reklamy venované iPhonu 4. Všetky tri začínajú vetou „Keď nemáte iPhone“. Cieľom je zrejme upozorniť na rozdiely oproti ostatným konkurenčným smartfónom ako napríklad smartfónom s operačným systémom Android od Google. Nové reklamy v našich televíziách zrejme tak skoro neuvidíte, no môžete si ich pozrieť v oficiálnej galérii, cez Apple YouTube kanál alebo v pokračovaní článku.

Tretia reklama sústredená na App Store nebola v čase písania článku cez YouTube prístupná, pozrieť si ju môžete v oficiálnej galérii.

komentárov
 1. Temer rok po vydani iP4 poslat do sveta reklamu ledacos naznacuje. Prodeje zrejme nebudou tak “horke” a konkurecne uz ma konecne co nabidnout. Ackoliv jsem vlastnik jablecnych produktu, nesmyslna cenova politika u iP a problemy s iOS (napr. vypnuti hotspot u rok stareho 3Gs) me dostatecne odradilo a budu hledat jinde!

  0
  0
 2. Ako ťa môžu odradiť takéto “chyby” ? Keď sa mi niečo raz dobre používa, tak neprejdem na inú platformu len preto, že môj model nemá to čo najnovší. Je to ich politika, chcú mať predaje, tak sa nečuduj

  0
  0
 3. To: Pooli
  pred iPhone je v tomto pripade neurcity clen “an” nikoli “a” (ucivo z prvni obecne) a samozrejme apostrof

  0
  0
 4. U nas teda reklamy na iPhone uz nesli poriadne dlho – naposledy na 3G – necudo, ze ich ma tak malo ludi, ked sa pozrieme na ceny, ze ktore ich ponuka napr. T-Mobile: 399 Eur pre pausal Podla seba 3 za 8GB iPhone 3G!!!! Toto je fakt mozne len na Slovensku!!! :(

  0
  0
 5. to: konkurent súhlasím, nedávno som bol v Bratislave a sám som sa čudoval, koľko veľa ľudí som videl v ruke držať iPhone :) a keď prirátam tých, čo ho mali schovaného :)

  0
  0
 6. to konkurent a nemo: Medzi studentmi je velmi zriedkavy – mame na skole vyse 700 ziakov – kazdy ma mobil – iPhone maju cca 2.

  0
  0
 7. to joe: Tak napr. ja som na základnej škole a z 20 ludí v triede máme traja iPhony plus jeden iPod Touch a všetky sú kúpene z vlastných penazí takže žiadne “ociii kuuup mi…”

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.