Apple vyriešil problémy s App Storom a opäť funguje aj na starších iOS zariadeniach

app_store_display_anomalies

Ešte pred Vianocami sme vás informovali o stále narastajúcom počte používateľov, ktorým prestal fungovať App Store na zariadeniach s iOS starším ako 4. Chyba úplne znemožnila nákup, hodnotenie a ďalšie základné funkcie App Storu. Na získanie nových aplikácií museli používatelia použiť iTunes a svoje iOS zariadenie následne synchronizovať. Najväčším problémom bolo, že Apple sa stále snažil presvedčiť používateľov, že chyba je v ich zariadení. Žiadne rady však nepomáhali a problémy priamo súviseli s internými zmenami, ktoré Apple v App Store urobil.

Tento pohľad by už mal byť minulosťou. Zdroj: Apple Support  Communities

Zdá sa, že Apple konečne odhalil skutočné príčiny a chybu z App Store odstránil. Obchod s aplikáciami by tak mal opäť fungovať všetkým používateľom. Na túto skutočnosť nás upozornil čitateľ používajúci iOS 3.1.3, ktorému opäť funguje nákup aj aktualizácia iOS.

Používate zariadenia s iOS starším ako 4? Funguje vám App Store?

Viac článkov na tému

2 komentáre v archíve

  1. DomoKun píše:

    Tak potvrzeno ještě z jednoho iphone s 3G s 3.1.2 a z přédchůdce ip  3G ..

  2. cherry píše:

    ja mam zasa problem na iphone 4, nedaju sa mi zakupit aplikacie…free aplikacie mozem stiahnut ale nemozem kupit platene vyhodi mi ze payment was declined a ze mam nieco s mojimi udajmi o ucte…robi to aj ked som ich uz asi 4krat prepisoval…

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia