Apple vydal aktualizáciu iOS 4.3.4, ktorá vás chráni pred možnosťou stiahnuť nebezpečné PDF súbory a pred jednoduchým jailbreakom

Najnovšia aktualizácia iOS 4.3.4 určená pre iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch 3. a 4. generácie a všetky iPady, opravuje chyby zabezpečenia spojené s prezeraním škodlivých PDF súborov. Okrem toho však blokuje aj populárny a hlavne veľmi jednoduchý spôsob jailbreaku – cez stránky jailbreakme.com. Podrobné informácie o bezpečnostnej aktualizácii nájdete tu.

komentáre
  1. A DEV Team vydal jailbreak. Normalne sa zacinem tohoto celho desit. Vsak jailbreak uz bude coskoro dostupny skor ako officialny update.

    0
    0
  2. Ale zatial len thetered, cize po reboote telefonu treba znova pripojit k PC a startnut ho a samozrejme na iPad2 nie je ani thetered, cize kto chce jailbreak na iPad2, musi zostat na 4.3.3 a nainstalovat si PDF patch z Cydie….

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.