Applu sa po štyroch mesiacoch konečne podarilo vyrovnať ponuku iPadu 2 dopyte po ňom

ipad2-usa-1-3days

Aj keď prvotný ošiaľ už samozrejme opadol, iPad 2 bol aj naďalej nedostatkovým tovarom, a ak ste chceli model, o ktorý je veľký záujem, často ste si museli počkať. To platilo aj v USA až do tohto víkendu, kedy sa v Apple online store konečne zmenila doba doručenia iPadov 2 na 1 až tri dni, teda bežnú dobu typickú aj pre ostatné produkty. Pripomeňme si, že iPad 2 sa v USA začal predávať už 11. marca, do väčšiny štátov starého kontinentu prišiel 25. marca. Napriek tomu, že u našich susedov bol už v predaji, na Slovensko sa oficiálne dostal iPad 2 až 6. mája.

iPad 2 konečne bez dlhého čakania

Máte iPad 2? Ako ste sa k nemu dostali, a ako dlhé čakanie tomu predchádzalo? O svoje skúsenosti sa s ostatnými môžete podeliť v diskusii pod článkom.

Viac článkov na tému

8 komentáre v archíve

 1. Adrian píše:

  Podľa mňa vďaka tomu, že vyšli informácie o príchode dalšieho iPadu ešte tento rok (čiže veľa ľudí bude opäť čakať)

 2. Samuel Gordon píše:

  Kamarád si objednával iPad na konci dubna a ani na začátku června ho neměl, tak tu objednávku pak zrušil… a koupil si Samsung Galaxy S2 LOL

 3. Héctor píše:

  Co nas tam po americanoch, u nas je to stale bieda… uz vyse mesiaca cakam na svoj iPad :(

 4. YivoSVK píše:

  minuly tyzden v kanade (apple toronto).. povedali ze maju vsetky verzie iPadov vo vsetkych farbach, tak som jeden uchmatol.. :)

 5. kerny píše:

  Toho 6.maja na otvoreni predaja v KE :)))

 6. Sanchez píše:

  No ja som iPad2 kupoval v mzone. Objednal som si ho asi týždeň po uvedení na Slovensko. Čakal som cca 1,5 týždňa a bol môj :-)

 7. Domokun píše:

  Koupil jsem ipad 2 32GB 3G verze v alfa.cz a ještě k tomu zadáčko kopli o2 sim s 3 měs internetu bez fupu zadačo.. ipad jsem objedna v 15:00 a v 18:20 mi Vkurýr klepal na dveře s ipadem do domu zadarmo díky ceně ipadu..
  A s tím šhopem mámnekolik let dobré zkušenosti ohledně pc součástek

 8. peter píše:

  brat vystal radu v NY v prvy den predaja… pred tyzdnom som predal
  …ak nebude na jesen 3jka, skusim samsung

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia