V Londýne otvoria nový Apple Store, najväčší vôbec

V Londýne, kde sa na Regent Street nachádza zrejme najznámejší Apple Store, otvoria v sobotu novú Apple predajňu, ktorá bude zároveň najväčšou na svete. Nový Apple Store na Covent Garden Plaza podľa London Evening Standard odľahčí obchod na Regent Street, ktorý sa stal veľmi populárnym a často sa tam vytvárali dlhé rady. Obchod sa bude rozkladať v štvorposchodovej historickej budovy z roku 1877, pre verejnosť však budú otvorené zrejme len dve poschodia. Apple Store bude vybavený najväčším Genius Barom a bude mať najväčšiu zásobu produktov zo všetkých.

Nový Apple Store

Foto: Electricpig.co.uk

komentárov
  1. je to nadherny :). prvni den byly otevreny 3 patra, nevim, jestli to tak bude i dal, ale vypadalo to ze jo. a dost divoce zamestnanci pred zavirackou prvni den slavili. kazdopadne doporucuju se tam stavit vsem lidem, ktery budou/maji cestu do londyna, je to nadherna budova s uzasnym interierem. a ty apple veci samozrejme!

  2. Nevím, nevím. Ty skleněné schody fakt nesnáším, je mi na nich “šoufl”, jinak to tam vypadá hezky, ale můj vkus trochu stroze, ale je to prostě klasický Store.

  3. Bol som tam v sobotu sa pozriet. Chcel som kupit iPhone. Hned som sa otocil. V rade asi 100 ludi. Katastrofa :-))) radsej som ho objednal online

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?