Steve Jobs diskutuje s prezidentom USA

Zdroj: gawker.com

Osobnosť Stevea Jobsa sa stala natoľko významnou, že o stretnutie s ním má záujem aj prezident USA, Barack Obama. Podľa dostupných informácií by sa Barack Obama a Steve Jobs mali stretnúť už dnes. Počas 45 minút dlhej diskusie medzi štyrmi očami by mali rozoberať inovácie a problémy s ekonomikou a technológiami. Ak si myslíte, že ide o prvé stretnutie týchto dvoch osobností, ste na omyle. Steve Jobs a Barack Obama sa už údajne stretli aj počas Barackovej prezidentskej kampane v roku 2008.

komentárov
 1. Obama, pocas svojej prezidentsku kampane vravel aky je real cernoch, ze ma jay-z ho vo svojom ipode classic… takze to sedii ten 2008

  0
  0
 2. To snad nie, rasista absolutne nie som, ale Obamu neznasam. Kazdy si mysli aky je uzasny, dostal nobelovu cenu, ale co urobil? Ani vojny nedokaze zastavit. A mam podozrenie, ze je to v skutocnosti Osama bin Laden, toto podozrenie je podlozene. Ide hlavne o detaily tvare oboch ludi, ich pokozku a pod. Predstavte si Osamu oholeneho a bez turbanu a vyzeral by presne ako Obama. Okrem toho tvrdit ze obama je cernoch je blbost plet ma as priliz bielu aj na mulata.

  0
  0
 3. Mario: ty asi casto sledujes konspiracne dokumenty, ze? Over si fakty a necerpaj info z jedneho zdroja. Kazdy sa moze podobat na Usamu. Aj s malymi korekciami to mozes byt aj ty. Asi by si mal stravit nejaky cas na Guantaname, aby si ta fakt preverili!! Alebo si mozno nejaky terorista. :-)))

  0
  0
 4. @Mario
  Ze je Obama prilis biely na mulata?
  Ja poznam mulata (otec cernoch, Ghana) ktory vyzera ako svetlejsi (!) Talian.
  A dalsieho z Kosic (otec z Nigerie) ktory ma plet svetlu ako Arab.
  Farba pleti u mulatov ja naozaj rozna.Moze byt aj biely ale aj celkom cierny.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.