iLife ’11 aj naďalej len 32-bit, ktoré špekulácie sa ešte nenaplnili?

Prví používatelia iLife ’11 hlásia, že nový multimediálny balík aplikácií od Apple je napriek očakávaniam stále len 32-bitovou aplikáciou. Väčšina špekulácií totiž smerovala k tomu, že iLife ’11 bude jednoznačne 64-bitovou aplikáciou a nebude tak vyčnievať z radu aplikácií pre Mac OS X Snow Leopard.

Zdroj: gearlive.com

Príčina, prečo sa Apple rozhodol na svojom 64-bitovom systéme zotrvať v prípade iLife ’11 pri 32-bit aplikáciách, známa nie je. Okrem iLife ostáva v 32-bitoch napríklad aj iTunes, väčšina moderných aplikácií však už prešla aktualizáciou a prispôsobila sa 64-bitovému prostrediu.

Prechod na 64-bit však nie je jedinou predpoveďou, ktorá sa nenaplnila. Okrem dátumu uvedenia, ktorý sa učakával už v lete, balíku iLife ’11 chýba aj aktualizovaná verzia aplikácie iWeb a vypustenie aplikácie iDVD. Nenaplnili sa ani špekulácie o novej záhadnej aplikácii, ktorá mala byť súčasťou iLife, no teoreticky za ňu môžeme považovať aj FaceTime pre Mac.

komentárov
  1. a proc na obalu vubec pouziva barevny potisk ,kdyz vsechny ikony v novych aplikacich jsou cernobile via iTunes,iLife11 moc se me to nelibi

  2. nez nainstalujete iPhoto 11 tak si udelejte zalohu fotek mozna vam nebude 11vyhovovat jako me odesilani mailu primo z iphota je strasne pomali a musite cekat az mail odejde a nemuzete nic delat proste je to netotazeny – nedoporucuji kupovat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?