Hra Mirror’s Edge pre Mac už koncom tohto roku

Po verziách pre iPhoneiPad si originálna hra Mirror’s Edge nájde svoju cestu aj na Mac. Aspoň tak to vyzerá na základe informácií v súdnom spore medzi Edge Games a Electronic Arts, podľa ktorých je Mac verzia hry vo vývoji a mala by byť dostupná neskôr tento rok. Verzie pre Xbox 360 a Playstation 3 sa k hráčom dostali už v novembri 2008, Windows verzia bola vydaná o niečo neskôr, v januári 2009 a na iOS sa Mirror’s Edge dostal v apríli 2010 na iPad a v septembri na iPhone.

Adrenalínová hra sa už čoskoro pokúsi osloviť aj Mac hráčov

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.