Rozšírte svoju bezdrôtovú Apple klávesnicu o numerickú časť

Zatiaľ čo kompaktná verzia Apple klávesnice bez numerickej časti bola až donedávna dostupná vo verzii s káblom aj bez, tí, ktorí potrebujú aj numerickú časť, sa museli uspokojiť len s káblovou verziou. Samozrejme, čiastočne môžete numerickú časť nahradiť napríklad vašim iPhonom/iPodom touch, no klaiskcej klávesnici sa to nevyrovná. Riešením sa už čoskoro stane LMP Bluetooth Keypad.

Ide o bezdrôtovú numerickú klávesnicu, ktorá sa môže používať samostatne, alebo ju môžete jednoducho pripevniť k bezdrôtovej klávesnici od Apple. S tou má identické tvary aj použité materiály. O napájanie sa starajú dve batérie typu AA. Zatiaľ nie sú k dispozícii informácie o cene alebo dostupnosti, LMP Bluetooth Keypad však už schválili aj americké úrady.

komentárov
  1. tak toto nech mi uz naozaj niekto vysvetli na co je to dobre. s kompaktnostou to uz tiez nema nic spolocne. ak kompaktne tak bez, ak tak s numerickou castou. este to bude drahsie nakoniec ako klasicka klavesnica, aky je potom rozdiel ked prenasam jednu alebo dve casti ?, a to sa mi ta klasicka v pohode zmesti do vaku. zachvilu budeme odpajat lcd od macbooku a nosit dve casti, cize ipad a klavesnica ? :)))

  2. akurát že po roku prestala tá numerická časť fungovať, 4x som vymenila baterky, zapla, vypla, neviem čo ešte…nič, nebaví…zle sa robí banka, excel, keď musíte stláčať alt  a čísla hore…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…