Remote Palette – premeňte svoj iPhone na paletu s farbami a iPad na plátno

Vývojári z dare.labs predstavili nový spôsob kreslenia pre všetkých majiteľov iPhonu a iPadu. S ich aplikáciou Remote Palette totiž môžete premeniť iPhone na „bezdrôtovú“ paletu a iPad na plátno. Počas maľovania vás pritom nebudú rušiť žiadne zbytočné ovládacie prvky, všetko čo potrebujete sú vaše prsty. Aplikácia láka aj nízkou cenou len 0,79 EUR, sťahovať ju môžete z App Store. O svoje výtvory sa následne môžete podeliť s vašimi priateľmi cez e-mail, prípadne ich môžete pridať aj do diskusie pod článkom.

komentár
  1. Tak som to teda skusal a sm sklamany, na kresliaci programje tam dost malo moznosti, na vyber je len 4 hrubky stetca apar farieb a celkovo pride mi to ako app ktora by mala byt free, na sketchbook sa to anizdaleka nechyta

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.