Puzdrá pre iPod nano, ktoré premenia váš prehrávač na náramkové hodinky

Nedávno predstavené iPody nano predstavujú najmenšie dotykové iPody od Apple. Táto novinka bola už tradične prijatá rozporuplnými reakciami. Zatiaľ čo niektorí nový iPod nano vychvaľujú, ďalší ho považujú za nepodarok, ktorý ani neprehrá video. Tak či onak, svojou veľkosťou a tvarom poskytuje priestor pre inovácie a nápady, ako ešte viac rozšíriť jeho využitie. Už počas predstavovania Steve Jobs spomenul, že možno budú niektorí majitelia nosiť iPod nano ako náramkové hodinky. Súčasná situácia ukazuje, že nešlo len o vtip, ale realitu, ktorej sa už chopili prví výrobcovia.

Jedným z prvých výrobcov príslušenstva, ktoré premení iPod nano na futuristické dotykové hodinky, je firma Incipio. Puzdro má názov Linq a je dostupné hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Okrem primárnej funkcie by mal Linq spoľahlivo ochrániť iPod nano šiestej generácie aj pred poškodením. Dátum uvedenia ani cena zatiaľ nie sú známe, viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

iPod nano Linq puzdro
komentárov
 1. a tato veta uplne dole na oficialnej stranke nie je nahodou datum uvedenia a cena.

  The Linq™ is expected to release towards the beginning of October for $24.99. Additional watchbands may be purchased for $9.99 each.

  0
  0
 2. No oficialnej stranke uvadzaju:

  The Linq™ is expected to release towards the beginning of October for $24.99. Additional watchbands may be purchased for $9.99 each.

  0
  0
 3. Líbí se mi možnost mít Nano neustále u sebe, ale bál bych se baterie a její výkonnosti. Jen mě trochu mrzí absence kalendáře, Safari a e-mailu – to by byla dokonalá reminiscence na hodinky Casio s klávesnicí z 90 let.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.