Navigon prezentuje výhody, ktoré pre ich navigačný softvér prinesie multitasking v iOS 4

Navigon zverejnil video, ktoré prezentuje výhody multitaskingu v iOS 4 pre ich navigačný softvér. Hlavnou výhodou má byť možnosť prijímať hovory aj počas navigovania. Počas hovoru sa neprestanú ozývať ani hlasové pokyny z navigácie, avšak naraz s rozprávaním telefonujúceho môžu pôsobiť skôr rušivo. Poteší skutočnosť, že po ukončení hovoru sa iPhone 4 automaticky vracia do aplikácie Navigon a bez potreby interakcie užívateľa jednoducho pokračuje v navigovaní. iOS 4 by mal byť verejnosti prístupný už dnes, 21. júna.

komentáre
  1. uzitocna vec … doteraz som si vzdy pocas dlhsej cesty zapinal rezim lietadlo, aby mi nahodou nejaky hovor nezrusil navigaciu.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.