Mobilná aplikácia AutoCAD WS je zadarmo k dispozícii v App Store

Pre skrátenie čakania na Mac verziu profesionálneho softvéru AutoCAD pre 2D a 3D projektovanie a konštruovanie vydala firma Autodesk mobilnú verziu AutoCAD WS dostupnú pre všetky iOS zariadenia (iPhone, iPod touch, iPad) úplne zadarmo. AutoCAD WS umožňuje zobrazovať, upravovať a zdieľať DWG súbory kdekoľvek a kedykoľvek, podľa vývojárov by táto mobilná verzia mohla slúžiť aj ako alternatíva veľkoformátových nákresov, ktoré už vďaka iOS zariadeniam nebude potrebné nosiť. Samozrejme, namiesto myši používate pre prácu dotykové gestá.

AutoCAD WS pre iPad
komentárov
 1. Ide Vám tá aplikácia? Lebo mne po zaregistrovaní píše chybu s pripojením na internet a pri tom internet mi ide v poriadku.

  0
  0
 2. mne to funguje…tak pohoda, uz len AutoCad na Mac, ktory pride coskoro a bude pohoda…

  instalaval som cez wifi a aj registroval….

  0
  0
 3. …mna aplikacia dost sklamala. V prvom rade treba povedat, ze v offline rezime nefunguje vobec, co je skoda. Asi polovicu mojich skusobnych dwg suborov neotvorila na iPade s hlaskou “nedostatok systemovych zdrojov”. Skoda, velmi som sa na tuto aplikaciu tesil (ine produkty Autodesku su vyborne), ale nemoznost prace offline a nezvladanie vacsich vykresov z nej robi nepouzitelnu hracku.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.