Mobilná aplikácia AutoCAD WS je zadarmo k dispozícii v App Store

Pre skrátenie čakania na Mac verziu profesionálneho softvéru AutoCAD pre 2D a 3D projektovanie a konštruovanie vydala firma Autodesk mobilnú verziu AutoCAD WS dostupnú pre všetky iOS zariadenia (iPhone, iPod touch, iPad) úplne zadarmo. AutoCAD WS umožňuje zobrazovať, upravovať a zdieľať DWG súbory kdekoľvek a kedykoľvek, podľa vývojárov by táto mobilná verzia mohla slúžiť aj ako alternatíva veľkoformátových nákresov, ktoré už vďaka iOS zariadeniam nebude potrebné nosiť. Samozrejme, namiesto myši používate pre prácu dotykové gestá.

AutoCAD WS pre iPad
komentárov
 1. mne to funguje…tak pohoda, uz len AutoCad na Mac, ktory pride coskoro a bude pohoda…

  instalaval som cez wifi a aj registroval….

  0
  0
 2. …mna aplikacia dost sklamala. V prvom rade treba povedat, ze v offline rezime nefunguje vobec, co je skoda. Asi polovicu mojich skusobnych dwg suborov neotvorila na iPade s hlaskou “nedostatok systemovych zdrojov”. Skoda, velmi som sa na tuto aplikaciu tesil (ine produkty Autodesku su vyborne), ale nemoznost prace offline a nezvladanie vacsich vykresov z nej robi nepouzitelnu hracku.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.