Left 4 Dead 2 a prídavok The Sacrifice pre Mac už zajtra

O Left 4 Dead pre Mac ste sa mohli na MacBlog.sk dočítať už v polovici septembra, kedy sa prvé informácie objavili na blogu venovanom tejto hre. V blogposte bola zrejmá informácia o dostupnosti prídavku The Sacrifice pre Mac, avšak chýbala zmienka o tom, kedy bude dostupná samotná hra Left 4 Dead a jej druhé pokračovanie.

To sa zmenilo tento víkend, kedy Valve oficiálne potrvdil vydanie Left 4 Dead 2 a prídavku The Sacrifice pre Mac na zajtra, 5. októbra. Po zakúpení Left 4 Dead 2 cez Steam obdržíte zadarmo aj všetky dostupné rozšírenia pre hru – The Passing, The Sacrifice a No Mercy. Samozrejme, ak už Left 4 Dead 2 vlastníte v PC verzii, na Macu si túto hru môžete stiahnuť zadarmo. To isté bude platiť aj pre prvú časť Left 4 Dead (vrátane rozšírení zadarmo) avšak s tým rozdielom, že bude dostupná až koncom októbra.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.