Microsoft zverejnil dátum uvedenia Windows Phone 7 – už 11. októbra

Microsoft zverejnil dátum uvedenia svojho nového mobilného operačného systému Windows Phone 7. Spolu s novým OS budú predstavené aj nové telefóny vytvorené v spolupráci s T-Mobilom. Microsoft mal značné problémy obhájiť svoje kedysi dobré postavenie na trhu smartfónov, jeho Windows Mobile totiž v silnej konkurencii iOS od Apple a Androidu od Google rýchlo stratil podiel a z moderných inteligentných telefónov sa takmer vytratil. Tieto neúspechy mali negatívne ovplyvniť aj finančný obnos za výkon pre riaditeľa Microsoftu, Steva Ballmera, od Windows Phone 7 sa preto očakáva radikálne zlepšenie a s podporou viac ako 500 miliónovej kampane (USD) by mohol opäť zamiešať karty na trhu mobilných operačných systémov.

komentár
  1. Dost ubohe (ten sys) celkovo to rozhranie kde sa hrabu tie stvorce to je na zaplakanie a Live Box z XBOXu ved tam neni totalne ani jedna hra zadarmo kto neplati nehra:DD

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.