iAmiga pre iOS – zahrajte si klasické Amiga hry na iPhone

Amiga bola jedným z najpopulárnejších počítačov všetkých čias. Hry na Amigu majú svojich fanúšikov dodnes a tak niet divu, že sú portované na najrôznejšie platformy. Vývojári z Manomio najnovšie prichádzajú s emulátorom Amiga hier aj na iOS zariadenia.

Zdroj: TouchArcade

V nasledujúcom videu máte možnosť vidieť hry ako Defender of the Crown, Battle Squadrom, International Karate +, R-Type (I a II), Speedball, Stunt Car Racer, Shadow of the Beast, Virus a Xenon 2: Megablast, pričom všetky z nich sú emulované na iPhone. Presný dátum uvedenia iAmiga pre iOS nepoznáme, vieme však, že bude podporovať iPhone 3GS, iPod touch 3. generácie a novšie, podpora iPadu je v príprave.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.