Aktualizácia aplikácie Nike+ GPS pridáva Facebook integráciu

Nike+ GPS je aplikácia určená pre bežcov, ktorí okrem dobrého pocitu potrebujú aj štatistiky a ďalšie doplňujúce informácie o svojich tréningoch. Na rozdiel od rovnako orientovaného miCoachu od Adidasu ide o platenú aplikáciu, z App Store si ju môžete stiahnuť za 1,59 EUR. V najnovšej verzii pribudla naviac aj Facebook integrácia, vďaka ktorej môžete informácie o vašich tréningoch automaticky pridávať na Facebook. To nie je všetko, vaši Facebook priatelia majú možnosť povzbudzovať vás v behu, pričom táto podpora sa automaticky zobrazí aj na iPhone/iPode touch prostredníctvom Push notifikácií. Samozrejme, na Facebook sa pridajú informácie aj po ukončení tréningu, okrem Facebooku je podporovaný aj Twitter. Nike+ GPS podporuje iPhone a iPod touch s iOS 4 a novším.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.