Aktualizácia aplikácie Nike+ GPS pridáva Facebook integráciu

Nike+ GPS je aplikácia určená pre bežcov, ktorí okrem dobrého pocitu potrebujú aj štatistiky a ďalšie doplňujúce informácie o svojich tréningoch. Na rozdiel od rovnako orientovaného miCoachu od Adidasu ide o platenú aplikáciu, z App Store si ju môžete stiahnuť za 1,59 EUR. V najnovšej verzii pribudla naviac aj Facebook integrácia, vďaka ktorej môžete informácie o vašich tréningoch automaticky pridávať na Facebook. To nie je všetko, vaši Facebook priatelia majú možnosť povzbudzovať vás v behu, pričom táto podpora sa automaticky zobrazí aj na iPhone/iPode touch prostredníctvom Push notifikácií. Samozrejme, na Facebook sa pridajú informácie aj po ukončení tréningu, okrem Facebooku je podporovaný aj Twitter. Nike+ GPS podporuje iPhone a iPod touch s iOS 4 a novším.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…