Aktualizovaný iMac, Mac Pro, 27″ LED Cinema a Magic Trackpad možno už zajtra

V noci na pondelok sme priniesli správu, že nové iMacy a Macy Pro sú už za rohom. John Gruber z populárneho blogu Daring Fireball, ktorý mal neraz veľmi dobré zákulisné informácie, teraz nenápadne naznačuje, že počítače budú aktualizované už zajtra, čiže v utorok. K vynoveným Macom Pro a iMacom sa má pridať aj nový 27″ Apple LED Cinema displej, ktorý už tiež nebol aktualizovaný dlhšiu dobu. Displej bude mať podľa neho pomer strán 16:9, rovnako ako posledná generácia iMacov. John Gruber naznačuje aj možné predstavenie Magic Trackpadu, externého touchpadu pre stolový počítač s podporou multitouchu, o uvedení ktorého sa polemizovalo už niekoľkokrát.

komentárov
  1. opravte tu chybu, vydáno 26.7.(úterý)
     a v textu se píše – aktualizace produktů už zítra – v úterý
    když už článek vydán na úterý tak by tam mělo být DNES

    :-)

  2. to je teda update jak hovado … uplne zbytocny;[( ziadna rychlejsia konektivita, iba nevyhnutna evolucna zmena cpu a gpu

  3. skoda, ze napriek to u ze v US je za rovnaku cenu predosleho modelu v rakuskom applestore sa riadili politikou dolar=euro..to nechcem vidiet v tom pripade kolko bude stat tu..

  4. :) takze nove iMaci maju uz v najnizsej verzii intel core i3 3.06 ghz … a lepsie graficke karty.. najnizsia verzia imacu ma ATI HD4670 … :) a ten idem kupovat takze … juchuuuuuuuuuu .. a ceny tie iste :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?