Výhercovia súťaže #1 – púzdra pre iPhone a iPod

Do prvej súťaže s MacBlog.sk sa so svojim komentárom zapojilo takmer 200 čitateľov. Z databázy sme vyselektovali 3 náhodné komentáre. Sme radi, že vás súťaž zaujala, a určite v súťažiach budeme pokračovať aj v budúcnosti.

Zoznam výhercov:

  • Matúš Ivan
  • Erik Gyepes
  • Veronika Tornyaiová

Prosíme výhercov, aby zaslali zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@macblog.sk, kde si dohodneme aj ďalšie podrobnosti a kompatibilitu púzdra s vašim iPodom/iPhonom. Ak sa niektorý z výhercov neozve do 14 dní, zvolíme iného výhercu/ov.

Výhercom gratulujeme, a všetkým zúčastneným samozrejme ďakujeme za účasť – možno budete mať viac šťastia nabudúce.

komentárov
  1. Výhercovia, užite si nové púzdra, gratulujem k výhre. Ja asi pôjdem do púzdra z pravej, hovädzej kože Crumpler The Le Royale for iPhone 3G a rovno si kúpim z tej rady púzdro aj na MacBook Pro. Vyzerajú úžasne a kvalitne, čítal som na nich recenzie. V USA sa dajú kúpiť za polovicu…

    to Dominik Balogh:
    V MacBlog fóre som čítal, že ste nespokojný s tým púzdrom. Smiem vedieť prečo? Je to púzdro veľmi tvrdé? V istej českej recenzii som čítal, že za jednu noc by to púzdro malo zmäknúť a malo by sa prispôsobiť tvaru iPhone. Btw. aké ďalšie skúsenosti s ním máte a doporučili by ste ho?

    Ďakujem a prajem príjemný deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.