Ospravedlnenie

AKTUALIZÁCIA: Omlouváme se panu Cihlářovi za to, že jsme bez jeho svolení převzali jeho článek, neprověřili si pravdivost komentáře třetí strany, který jsme k článku následně publikovali a jakmile jsme byli na nepravdivost komentáře upozorněni, neposkytli jsme panu Cihlářovi prostor, aby mohl svoje tvrzení obhájit. Byla to chyba jejíž důsledkem byl vznik neobjektivního článku, jež byl již z našeho serveru odstraněn. Omlouváme se rovněž našim čtenárům, podrobnější informace k problematice hlášení čísel do GSX najdete na www.mujmac.cz. Server Macblog.sk se dále nebude k záležitosti vyjadřovat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.