MacBlog Podcast #27

Pro Apps update, Bonjour pro Win, iSync SE P990i, iPod Access, Lighthouse, Podcast Producer, Logitech VX Nano, Párování BT myši.

komentáre
 1. Stream podcastu 27 je uz opraveny, ak vam nesiel prehrat, skuste to prosim teraz. Ospravedlnujeme sa za maly “vypadok”, bol to len preklep v linku.

  0
  0
 2. Jenom mam prar poznatku zdalo se si že když byla první část Podcastu když mluví O.T. tak mi přide že to někdy “píská” připomíníto vrzání staré myši, a nešlo by udělat že odkazy na stranky by se otevřely v novém okně ? vždy když uslyším slova “můžete se podívat v odkazu pod podcatem” tak kliknu a přeruší se mi Podcat :D

  Jinak dobré

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.