Update AirPort Extreme 2007-004, Safari Beta 3.0.3 a Security 2007-007

Apple dnes zverejnil aktualizáciu ovládača Wi-Fi sieťovej karty AirPort Extreme. Jediné, čo sa uvádza na stránkach je, že nový ovládač by mal zvýšiť spoľahlivosť zabezpečenia spojení pre Wi-Fi. Aktualizácia je pre modely MacBook, MacBook Pro a Intel-based Mac mini, určená pre verziu systému Mac OS X 10.4.10.

UPDATE: Ďalšia dávka aktualizácií od Apple je vonku. V tomto prípade sa jedná o novú verziu Safari prehliadača Beta 3.0.3 a bezpečnostnú aktualizáciu Security Update 2007–007. V prípade Safari sa jedná o opravu niektorých bezpečnostných chýb a zároveň by mala byť vylepšená stabilita prehliadača. Bezpečnostná aktualizácia zvyšuje úroveň zabezpečenia systému pre nasledujúce komponenty Mac OS X: bzip2, CFNetwork, Core Audio, cscope, gnuzip, Kerberos, mDNSResponder, PDFKit, PHP, Quartz Composer, samba, WebKit, WebCore. Odporúčame inštaláciu minimálne Security Update!

Tip: Pokročilí užívatelia môžu sťahovať tieto, minulé aj budúce aktualizácie ako samostatné inštalačne balíky pravidelne na adrese http://www.apple.com/…rt/downloads.

komentárov
 1. Hmm, chýbajú tam linky kde by som to stiahol bez pomoci “Software Update”, tak ako bývajú vždy v článkoch, škoda musím to ísť dohladať :(

  0
  0
 2. hl2run: ako linky tam nie je problem doplnit, ale ja som zastancom, aby sa na taketo akcie pouzival program, ktory bol k tomu predurceny, cize Software Update. A to iste doporucujem nasim citatelom Macblogu.

  0
  0
 3. Na Safari mi zatial vadi, ze nevie otvarat webové súbory .mht čo je dosť škoda.
  Inak sa pekne vyhupuje spracovanim je to prijemna zmena ked sedim aj za PC za Mac App.
  Ešte keby uvolnili aj iChat pre W(o)ndows a bolo by hned na svete krajsie :)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.