Update AirPort Extreme 2007-004, Safari Beta 3.0.3 a Security 2007-007

Apple dnes zverejnil aktualizáciu ovládača Wi-Fi sieťovej karty AirPort Extreme. Jediné, čo sa uvádza na stránkach je, že nový ovládač by mal zvýšiť spoľahlivosť zabezpečenia spojení pre Wi-Fi. Aktualizácia je pre modely MacBook, MacBook Pro a Intel-based Mac mini, určená pre verziu systému Mac OS X 10.4.10.

UPDATE: Ďalšia dávka aktualizácií od Apple je vonku. V tomto prípade sa jedná o novú verziu Safari prehliadača Beta 3.0.3 a bezpečnostnú aktualizáciu Security Update 2007–007. V prípade Safari sa jedná o opravu niektorých bezpečnostných chýb a zároveň by mala byť vylepšená stabilita prehliadača. Bezpečnostná aktualizácia zvyšuje úroveň zabezpečenia systému pre nasledujúce komponenty Mac OS X: bzip2, CFNetwork, Core Audio, cscope, gnuzip, Kerberos, mDNSResponder, PDFKit, PHP, Quartz Composer, samba, WebKit, WebCore. Odporúčame inštaláciu minimálne Security Update!

Tip: Pokročilí užívatelia môžu sťahovať tieto, minulé aj budúce aktualizácie ako samostatné inštalačne balíky pravidelne na adrese http://www.apple.com/…rt/downloads.

komentárov
  1. Hmm, chýbajú tam linky kde by som to stiahol bez pomoci “Software Update”, tak ako bývajú vždy v článkoch, škoda musím to ísť dohladať :(

  2. hl2run: ako linky tam nie je problem doplnit, ale ja som zastancom, aby sa na taketo akcie pouzival program, ktory bol k tomu predurceny, cize Software Update. A to iste doporucujem nasim citatelom Macblogu.

  3. Na Safari mi zatial vadi, ze nevie otvarat webové súbory .mht čo je dosť škoda.
    Inak sa pekne vyhupuje spracovanim je to prijemna zmena ked sedim aj za PC za Mac App.
    Ešte keby uvolnili aj iChat pre W(o)ndows a bolo by hned na svete krajsie :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť