zakúpenie iPad 3 32GB

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes zakúpenie iPad 3 32GB

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #312752
    suley
    Účastník (Participant)

    pre inspiraciu

    pouzivam tento, na prenos po vonku, ked prsi napriklad
    http://cl.ly/372l3x1G2q121K3f0a2o

    a doma najma kvoli deckam je v tomto
    http://cl.ly/2E191e3g192m3S2Y2W3e

    #312759
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    sensi – ta letuska, to bolo v akej spolocnosti? lietam asi tak raz za dva tyzdne a veru nepamatam, ze by som nevidel na palube aspon troch ludi so zapnutym notebookom.

    #312764
    -erik-
    Účastník (Participant)

    Ahoj, tak pred pol rokom som riešil podobný problém. Mám iPad2, ktorý využívam hlavne v škole. Mám 64 3g. Do školy tam mám zopár šikovných programov iAnnotate pdf, Pages a Bamboo paper. Vďaka týmto 3 aplikáciám nepotrebujem zošity nosiť do školy… Druhá vec, keby si mám ešte raz kupovať iPad tak určite by som nešiel do verzie bez 3g. Keďže táto verzia má zabudovaný aj GPS modul tak ani v zahraničí nebudeš stratený (aspoň v druhej generacii to tak je) + si stále online dostupný mailom atď…
    Ďalšia vec je tá, že ty vlastne aj potrebuješ nejaký ten pc, plnohodnotná náhrada to nieje. Ja si pc zapnem len, keď potrebujem nejakú rosiahlejšiu prácu napísať resp. cad/cam systémy… Inač na školu + surfovanie na internete to ke super.

    #312766
    nubeek
    Účastník (Participant)

    OT: Nasmial som sa. :)

    #312774
    M3siacik
    Účastník (Participant)

    mám iPad 3 32gb wifi.. využívam ho škola/net/hry a úplná spokojnosť.. kapacita je akurátna (po mesiaci používania sa to stabilizovalo na cca 11gb aplikacie / 4gb hudby- ale pouzivam iTunes match /2gb fotovideo)
    rovnako ako -erik- som prestal hned nosit zosity a vacsinu knih do skoly.. evernote/penultimate + stylus/ibooks to krasne to dokazali nahradit..
    mb air ustupil do uzadia, ale stale ho potrebujem avsak ipad mi neuveritelne zjednodusil ucenie, hlavne moznost mat vsetky dostupne knihy v pdf a okamzity pristup k nim

    #312813
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ja som si takto z prdele kupil na inzerat Ipad3 16GB wifi za dobru cenu, a teraz si zrazu uz ani neviem spomenut kedy som naposledy zapol Macbook. Nosim ho VSADE a pouzivam takmer na vsetko. Je to uzasna masinka a rozmyslam ako ho vymenit za 64GB 4G model…

    #312868
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    len pre info, americke airolinky maju/mali teraz neviem ci to este plati ale bolo to ze 11″ air ti nekontrolovali ale 13″ uz ano…ale pouzivat si mohol oba takze s iPadom by nemal byt problem…

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.