zakúpenie iPad 3 32GB

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes zakúpenie iPad 3 32GB

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86251
    sensi
    Účastník (Participant)

    Zdravím, som rozhodnutý pre kúpu iPadu 3 – 32GB
    Využíval by som ho na dovolenke + škola, len jeden mám problém, niekde v duši viem že chcem ipad :D ale nemám nato patričný dôvod pre seba, že prečo si ho vôbec kúpiť, neviete mi povedať také lepšie vlastnosti iPadu napr. od Notebooku ? ukludnilo by ma to ;) diKi

    #312695
    jasusch
    Účastník (Participant)

    Menšia váha. Inak žiadne kúp si noťas je to pre teba lepšia voľba. Nejaku 11″ alebo 13″.

    #312696
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Rovnako si myslim ze ak nemas pren dovod a chces aby ta niekto presvedcil tak su to vyhodene peniaze. Ja som si kupil iPad 2 koli prenosnosti a zabave. Je jednoducho lepsie sediet/lezat na gauci a mat nieco take v rukach ako hrejuce sa cudo na … (v lone :-) Ked si ho kupis tak mu funkcnost najdes ale prezijes bez neho.

    #312697
    iTuxx
    Moderátor

    Lenivost otvarat notebook, prilis slabe svaly na jeho drzanie na gauci, nedostatok sil stlacat klavesy, na notebooku je vacsia plocha kam moze sadat prach, na tablete sa da pohodlne krajat zelenina do polievky zatial co na nom pozeras ako Petr Novotny vari chutne jedlo, tablet sa da pouzivat aj v skole bez toho aby si ucitelka vsimla ci kukas film alebo si citas ucebnicu, ak nemas usb kluce ani pamatove karty tak ta netrapi ze ich nemas kam pripojit,…

    Jedine co by ti mohlo chybat (to sa ta tyka len ak si majitel macbooku) je nasou komunitou tak oblubene a milovane to lahodne zaklapnutie veka ked odchadzas od pocitaca.

    #312698
    jasusch
    Účastník (Participant)

    tzv. “pouk” :)

    #312699
    JFK.
    Účastník (Participant)

    iTuxx :D:D:D ešte si sa mohol do toho viac položiť, ale super aj tak, posmial som sa :)

    #312700
    dfx
    Účastník (Participant)

    sensi: na ipade sa robi pohodlnejsie, ale niektore veci nedokaze robit narozdiel od notebooku

    #312703
    sensi
    Účastník (Participant)

    mna zaujala tá baterka, a ja by som tento ipad používal tiež na hry a prehliadač, lebo čo som pozeral na app store pekné zastupenie hier ;)

    #312708
    sensi
    Účastník (Participant)

    a čo sa týka velkosti, tak tá 32 GB je lepšia než 16GB na také filmy hudbu, a ja tam bude dávať aj dosť hier

    #312716
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    sensi: Citanie elektronickych verzii knih. V posteli a v dopravnom prostriedku je to pohodlnejsie na iPade.

    #312717
    iTuxx
    Moderátor

    ked by si si iPad kupoval najma kvoli vyhodam ktore som spomenul vyssie, tak ti v poho staci aj 16GB. Takisto aj keby si bol moderatorom Telerana alebo Show Jana Krausa, pripadne by si vystupoval v nejakom kůl videoklipe s iPadom v ruke, tak by ti stacila aj 16GB verzia. Inak je logicke ze vacsia kapacita je lepsia ak planujes instalovat ako besny :-)
    Ja som mal iPad 16GB a aj teraz mam Galaxy Tab ktory ma 16GB a staci mi to. Ale tak ja tam nemam ani jednu hru, takze tak.

    Teraz ma ospravedln, idem si par krat zaklapnut macbookom lebo cez den len ficim na tablete a ten zamatovy zvuk mi proste chyba. Mozno aj ty si od notebooku potom odvyknes. V kazdom pripade ho mozes aspon skusit a ked sa ti nebude hodit ani na to uskladnovanie prachu, tak ho proste predas.

    Btw. nasiel som novu funkciu tabletu: vecer si na opacnu stranu izby od postele polozite tablet so zapnutym displayom. V noci sa budu muchy a komare zdrzovat pri tablete (mozte im tam pustit aj nejaku hru alebo video) a vy mate pokoj. Samozrejme funkcnost je garantovana iba za predpokladu ze tablet bude jedinym emitorom svetla v miestnosti.

    #312718
    sensi
    Účastník (Participant)

    pekne itunxx :D a spýtam sa takto kolko MB má jedna priemerná aplikácia na iPad a kolko MB má hra ;)

    #312719
    sensi
    Účastník (Participant)

    a ešte jedná otázka ,keď mám v pc nejaké filmy tak normálne sa dajú dať do ipadu však že ? :D

    #312720
    iTuxx
    Moderátor

    aplikacie maju zhruba 20-50MB a u hier to zavisi od komplexnosti a grafiky. Tie najnarocnejsie maju okolo 1GB a viac.

    filmy musia byt konvertovane na format ktory iPad prehra. Ak by si ale pouzil nejaky iny prehravac (odporucam OPlayer), tak ten prehra (skoro) hocico aj bez konverzie.

    #312741
    sensi
    Účastník (Participant)

    okey a ešte,
    1. za 8 dní cestujem do Canady cez Air Canada a chcel by som vedieť či bez problémov povolia iPad na palube?
    2. Existuje na iPad nejaka pekná tašťička :D nie smartcover :D

    #312742
    gidy
    Účastník (Participant)

    nie nepovolia
    ipad bude musiet byt v privesnom voziku za lietadlom

    #312745
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    gidy: :DDDDD

    #312746
    sensi
    Účastník (Participant)

    gidy normálne sa pýtam, lebo kamošovi sa stalo že letuška mu zobrala síce NTB a vrátila mu ho až keď pristáli :D tak preto sa pýtam :D

    #312747
    suley
    Účastník (Participant)

    na iPade mas rezim lietadlo, nevidim jediny dovod preco by mal byt problem mat ho so sebou. sam som uz letel viac krat s iPadom a nestekol po mne ani pes.

    #312749
    sensi
    Účastník (Participant)

    okey a ešte tá tašťička ? :D poznáte nejakú ? .d

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.