vyšiel iOS 5.1.1

Domov Diskusné Fóra Ostatné vyšiel iOS 5.1.1

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85979
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Práve sťahujem …

    #311370
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Aj ja by som, ale cez 3G ma nepusti :/

    #311376
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Vylepšenia spoľahlivosti možnosti HDR pri fotografovaní pomocou skratky na zamknutej ploche

    Riešenia chýb, ktoré mohli zabraňovať v prepínaní medzi 2G a 3G sieťami na novom iPade

    Opravy chýb, ktoré za určitých okolností ovplyvňovali prehrávanie videa prostredníctvom AirPlay

    Vylepšenia spoľahlivosti synchronizácie záložiek a zoznamu Na prečítanie v Safari

    Opravy problému, pri ktorom sa po úspešnom nákupe mohlo zobraziť upozornenie “Nie je možné nakupovať”

    #311383
    iTuxx
    Moderátor

    len obycajne znemoznenie jailbreaku pod zamienkou opravy a vylepsenia hovadin

    #311385
    odklizec
    Účastník (Participant)

    No ja osobne jsem potesen tim poslednim fixem, protoze tu hlasku o nemoznosti nakupu duverne poznam a dost mne sere. Takze urcite zitra nahodim.

    #311386
    freee
    Účastník (Participant)

    iTuxx palec hore..asi tak..

    #311394
    basman
    Účastník (Participant)

    @iTuxx aj ja sa pripajam k tvojmu nazoru

    #311395
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Moj nazor na jailbreak je asi takyto:

    Kto chce funkcie, ktore nema iPhone nech ide do ineho systemu, argument, ze iPhone je vyladeny, krasny neberiem.
    Jailbreak iba rozhodi cely iOS a potom to ide ako Android od LG…

    Ja si take pekne zariadenie nebudem kazit zasahmi a svojvolnou upravou, pretoze sa mi to vobec nepaci, vizualne napr.Nehodi sa mi to k dizajnu Apple…

    Ja uz update mam, zda sa mi rychlejsi, alebo placebo efekt… 4S

    #311400
    petokiso
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa toje další krok, ktorý postupne spomalí všetky iPhony aby sa zdalo že novinka ktorá vyjde neskôr bude ultrarýchla. Však keď som mal 4.x na iPhone 4 tak bolo všetko krásne a vydržal vpohode pol roka a vždy bolo všetko ako nové,potom došli updaty a vždy po prvotnom zrýchlení to šlo dolu vodou…

    #311402
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Od verzie fw 5.x.x nemam moznost v App Store prepinat medzi dvomi uctami. Aj ked sa v nastaveniach – App store odhlasim tak pri kupe nejakej appky mi automaticky ponukne uz vlozenu mailovu adresu s prazdnym polickom na doplnenie hesla. Nie je proste moznost vlozit lubovolny mail s heslom.
    Nemate s tym niekto problem?

    edit : V 5.1.1 je to uz fixnute:-)

    #311412
    iTuxx
    Moderátor

    eraserv6: ja mam 5.1 a nikdy (ani na predchadzajucich verziach) som ten problem nemal. Normalne pouzivam SK acc a raz za cas sa prihlasim na US acc aby som aktualizoval niektore app co nie su na SK store.

    #311414
    JFK.
    Účastník (Participant)

    mne to tiež nešlo prepínať medzi dvoma účtami, uvidím ako to bude teraz :)

    #311424
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    iTuxx: Nemohol som ani aktualizovat appky z nemeckeho store, pretoze mi ponukol iba ucet na slovensky. Po zadani hesla na SK ucet ma sice na nemecky store prepol ale stale sa nedalo aktualizovat pretoze ucet bol platny iba pre SK store a takto to bolo dokolecka dokola. Musel som aktualizovat iba cez iTunes, inak to neslo.

    Ako vravim teraz na 5.1.1 je uz vsetko ok.

    #311425
    modemw
    Účastník (Participant)

    sagitarius: nevadi, ze ty ten nazor neberies, hlavne, ze ho berie komunita vyvojarov jailbreaku a aplikacii pre cydiu. No asi nie je ten system taky vyladeny, ze by sa jailbreakom skazil hlavne, ked ja som si uvolnil 3GB miesta v iPhone prave tym ze som vdaka jailbreaku mohol cez SSH vymazat prebytocny bordel. Inak, aby si vedel, to co ukazuje v nastaveniach a OTA ze iOS 5.1 ma 180 MB tak to nie je pravda, petoze realne v priecinku MobileSoftwareUpdate bol subfolder s velkostou 460 MB. Uz kratko pred vydanim iOS 5 som nemal jailbreak ale ja nebudem kupovat 32 ci 64 GB model aby som si mohol dovolit zivit tam ten balast.

    #311687
    Wind
    Účastník (Participant)

    Ako ja som si včera dal nový iOS 5.1.1 … Mám 3GS a dosť som vtedy rozmýšľal či si z 3.1.2 dám na 5.1 .. Myslel som že to nepojde ale skúsil som to a funguje to .. Ako som už povedal včera som ho aktualizoval na 5.1.1 (9B206) neviem no ja sa v tom až tak nevyznam v tom jailbreaku ale ja som ho updatoval cez iTunes normálne cez PC tú 5.1 a malo to 667 MB .. Tá 5.1.1 .. No nemá to az take vylepsenia ako skok z 3.1.2 na 5.1 ale zdá sa mi že 5.1.1 ide rýchlejšie ako 5.1 ..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.