Time Capsule nastavenie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Time Capsule nastavenie

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 21 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #399183
    piatok13
    Účastník (Participant)

    @iTuxx – kde sa to nastavuje? Hľadal som to, ale buď zle hľadám alebo som slepý :-)

    #399188
    tutuc
    Účastník (Participant)

    :) zda sa mi ze polka ludi prisla na to, ze nema na svojich airport routroch zapnutu 5Ghz siet.

    http://cl.ly/image/2Y3p20021V2J

    #399189
    iwans
    Účastník (Participant)

    @tutuc – ale to je omyl, 5 GHz siet je zapnuta automaticky, akurat sa standardne vola rovnako ako 2,4 GHz a prepinanie medzi nimi je automaticke. Toto nastavenie iba umoznuje dat 5 GHz sieti iny nazov a dava moznost obist tak to automaticke prepinanie. Myslim, ze tie dve siete sa ani uzivatelsky zapinat/vypinat nedaju…

    #399199
    tutuc
    Účastník (Participant)

    @iwans – mas to nejak zmerane, ze to naozaj tak je a 5GHz siet naozaj vysiela sucasne? To je trochu ale blbe, nemoct ju vypnut nie?

    Ako mozem sa mylit, lebo naozaj je tam napisane, ze je to len nazov siete. Ja len vychadzam z toho, ze na inych pomerne kvalitnych routroch to je tak tiez, ze 5Ghz siet sa musi volat inak.

    #399201
    Lemon84
    Účastník (Participant)

    @tuctuc: 5GHz sa na airporte neda vypnut. Ak nechces nechat, aby router jednotlivemu zariadeniu automaticky priradoval frekvenciu, tak treba vyplnit nazov 5 GHz v airport utilite a v nastaveniach WiFi v jednotlivych klientoch priraradil bud 2.4 alebo 5 GHz, pripadne nastavil prijoritu frekvencii. Ty padom nie je dovod mat fukciu vypinania 5 GHz.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 21 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.