skusenosti s reklamaciou home button chyby v orange? iphone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes skusenosti s reklamaciou home button chyby v orange? iphone 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85257
    zac0r
    Účastník (Participant)

    Zdravim, je tu sice vela tem na premenlivo citlivy home button, no ja som sa chcel spytat, ci to niekto skusal reklamovat v orange-i? :) ..
    Ak ano, tak poprosim aj ako to cele prebiehalo. Dakujem.

    #308049
    Butter
    Účastník (Participant)

    no ak máš iPhone v super stave rámik neni obitý vyzerá ako nový určite ti ho vyreklamujú a dostaneš nový kus ak je ošúchaný tak nie.

    #308056
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Ja mam tiez problem s tlacidlom, ale som v trocha komplikovanejsej situacii. iPhone som kupil od jedneho pana, ktory ho bral na pausal z orange – mam k nemu zarucny list, je este stale v zaruke, bohuzial uz nemam kontakt na toho pana, takze neviem ani meno, vlastne neviem nic (co je moja chyba). Je nejaka sanca, ze mi ten telefon vyreklamuju aj bez toho predajcu?

    #308062
    mariodhf
    Účastník (Participant)

    chod to určite skúsit, ak Ti nevadí byť bez iPhonu 30 dni ako pussy. Ja som si taký čas bez ip nevedel ani len predstaviť tak som si dal urobiť tlačidlo v autor servise za 1OOe..Ale v tom orange ho už išli brať na reklamáciu a to ho mám tiež z ruky!!!

    #308064
    mahomo
    Účastník (Participant)

    Neviete co sa stane ak do 30 dni to nevybavia?

    Mam jeden iphone na reklamacii v orange a zajtra to bude dla mna 30 dni, do dnesneho dna ziadne info. Tak dufam ze sa to rata na nie pracovne dni, ale na dni ;) , lebo tu na svk by ma to ani neprekvapilo.

    Daval som to druheho marca, tak dufam, ze pocitam dobre ;)

    #308066
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    mahomo: ak si bral telefon na pausal ty tak mas moznost vratenia kupnej ceny, ak si ho kupoval v hotovosti v orange plati to iste, ak si ho kupil od ruky tak to pre teba nic neznamena. Vratenie kupnej ceny musi byt riesene v predajni ktora ho predala.

    #308073
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2morfi: diky za info, cize ak som ho kupil novucky od niekoho, dal na reklamaciu po case, ktora sa nevybavila do 30 dni, tak mam smolu a musim iba cakat? Aj ked to bude trvat dva tri mesiace?

    No hura hura … Fakt sa tesim

    #308075
    mariodhf
    Účastník (Participant)

    To s tym cakanim dlhsie ako 30 dni popiera zákony logiky. Myslim te sa toho nik nemusí obávať, prinajhoršom dostaneš nevyreklamovany element naspäť.

    #308098
    zac0r
    Účastník (Participant)

    Butter: co ma obity ramik spolocne s vyklikanym tlacitkom? :) .. pocul som niekde, ze oni to celkom prisne posudzuju v orange-i

    #308100
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ak servis uvidi vizualne poskodenie je to chapane ako mechanicke poskodenie.

    #308103
    mahomo
    Účastník (Participant)

    cize ak mam dodrbkany home button alebo citlivy silent button, alebo zle reagujuci power alebo wolume button a budem ho mat na jednom rohu poskrabany, ale zato vpredu aj vzadu nalepene folie, tak mi skratka neuznaju reklamaciu?

    vivat slovakia

    #308107
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Nie, chapes to zle. Na iphonoch je skratka vidiet ked spadol na zem, ak ti reklamaciu uznaju a zavada sa ukaze ako opodstatnena tak dostanes novy kus.

    #308203
    zac0r
    Účastník (Participant)

    kolko taka reklamacia zvycajne trva? .. je sanca ze si tam mobil nechaju aj dva-tri tyzdne?

    #308205
    mahomo
    Účastník (Participant)

    ja uz ho tam mam vyse styroch tyzdnov a nic :(

    #308218
    brco
    Účastník (Participant)

    U mna 2,5 tyzdna. Menene za “novy” kus. Vraj to robia s kazdym kusom pri reklamacii. Ale to mohol predajca kecat.

    #308222
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Aj reklamácia počas 2. roku záruky je formou výmeny za druhý telefón?

    #308224
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 Andreso:

    je jedno ci ho reklamujes po tyzdni alebo po roku a pol, ide len o to ci ti zaruku uznaju alebo nie.

    #308293
    Butter
    Účastník (Participant)

    zac0r: robím v servise a pomaly každý deň posielam iPhone na reklamáciu tak s tým mám celkom skúsenosti..no home button s ramikom síce nič nemá, ale ešte sa mi nestalo, aby prešla reklamácia pokiaľ bol rámik obitý, ošúchaný…a reklamácia trvá väčšinou maximálne 5 pracovných dní síce ti povedia, že to bude do 30 dní keď ho zanesieš, ale za posledného pol roka čo to posielam som nečakal viac ako týždeň.

    Poprípade ak vám neuznajú reklamáciu za 15e Vám ten home button vymením bez problémov mám aj biele aj čierne.

    #308330
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Ešte sa chcem spýtať: Rozoberajú sa iPhony počas 2. roku záruky?

    #308337
    Anonymný
    Neaktívny

    Nie.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.