Prehrievanie MBP 2010 13″

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Prehrievanie MBP 2010 13″

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81297
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    Ahoj, potreboval by som poradiť pri používaní napr. internet a tak žiadna veľká záťaž mám teplotu CPU 82C°to je troška moc na miernu záťaž nie? čo mám s tým robiť?

    Thnk’s

    #285982
    maiob
    Účastník (Participant)

    nepozrat video resp vyhybat sa strankam s flash playerom :)

    #285984
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    no používam najčastejšie na FB a Gmail + MacBlog, ale može to byť i tým že je celý deň zapnutý ale s tým SMCfannControl som stlačil pod 70°C

    #285985
    maiob
    Účastník (Participant)

    no ja mam 13″ 2010 a pri spusteni Mozilla – (FB, Macblog), Skype, iTunes, Mail co teda mam spustene non stop to viac ako 55°C nema u mna a to ho mozem mat polozeny na hocicom

    #286020
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    asi to bude tým že ho mám zapnutý od rána 9 nonstop a vždy ide, vypnem a uvidím čo bude

    #286024
    iTuxx
    Moderátor

    taka teplota neni urcite normalna. Moj MBP tiez ide cely den, kukam aj videa, aj sa obcas zahram, ale taku teplotu nedosahuje. Taku teplotu nedosahuje ani stary Pentium 4 bez chladica :-)

    #286149
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    Už je to v pohode dnes dal najviac 40°C asi mal len blbý deň :) alebo bola vyššia teplota v miestnosti

    #286150
    iTuxx
    Moderátor

    alebo zblbol safari flash plugin. Mne sa nieco podobne raz stalo ked som odisiel od pocitaca a nechal som nacitanu web stranku. Na nej bol flash a ked som sa vratil, MBP fukal na plne obratky a bol horuci. A ked som stranku zatvoril, zas sa ukludnil.

    #286157
    rackom
    Účastník (Participant)

    neviem no, napriklad ja mam bezne pri nizkej zatazi teplotu okolo 55stupnov … napriklad teraz mam otvorene safari a mail. som ho povysaval od prachu kusok, kedysi to bolo horsie … ale tak neprekaza mi to nejako zatial. pri zatazi max 78stupnov

    #286307
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    Pri hraní Asphaltu 6 bola max. teplota 58°C čo si myslím že je v pohode. Ale teraz pri prehliadaní internetu + YouTube je teplota max. 40°C takže asi len blbý deň

    #286319
    Lukkas
    Účastník (Participant)

    Ja bezne mam spustenych mnoho aplikaci (FF,Itunes,Mail,iCal,Skype,Adium,Word,Excel,Photoshop) a podobne app samozrejme nepouzivam vsetky naraz ale priemerna teplota 55C. :) Ale tie flash videa to zabijaju …

    #286329
    Serpantes
    Účastník (Participant)

    Jejda to mas ake pohodove zimne teploty, kde sa hrabes na mojich 105 C na mojom byvalom MBP 13″ 2009.. mas predsa MAC, tak vyloz nohy na stol a o nic sa nestaraj

    #286332
    nemosoft
    Účastník (Participant)

    Mne to robilo ked som mal staru verziu parallels a mal som zapnute zobrazenie win aplikacii v docku…

    #286337
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    nemám parallels mám iba Office aperture a vlastne dosť málo programov max tak 6.

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.