Photoshop

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Photoshop

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56251
    jumper
    Účastník (Participant)

    Po nainštalovaní Leoparda dva týždne bolo všetko v poriadku.Po dvoch týždňoch začal padať Photoshop 8.0. Preinštaloval som ho, ale nepomohlo to. Program som teda zappoval zrušil všetky jeho preferencie v Library preferences a všetky p.listy.Nainštaloval som ho znovu, ale bez výsledku. Všetky tieto operácie som vyskúšal aj z CS2 a CS3 no výsledok sa nedostavil.Program otvorí a vzápäti spadne. Neviem si s tým rady. Help me!!!!!!!!

    #116844
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Skus Onyx alebo daky iny softwarovy check system na maca. Mne ide OK a nespadol ani raz na leoparde a to ani CS2 ani CS3..

    #116850
    jumper
    Účastník (Participant)

    Onyx som samozrejme skúšal

    #116851
    jumper
    Účastník (Participant)

    A je zaujímave, že jeho súčasť Adobe image ready drží a je v poriadku

    #116856
    dex
    Účastník (Participant)

    Tento komentár je relevantný, iba ak máš Intel Maca.

    Týmto si teraz nie som istý, nemal som tú česť skúšať Photoshop 8 pre Mac, ale podľa všetkého sa nejedná o Universal Library a v tom prípade OS X spúšťa programy pod Rosettou. Nie však defaultne (defaultne sa iba pokúsi otvoriť a spadne), preto je treba označiť ikonku programu, zaškrtnúť možnosť “Open using Rosetta” a malo by to ísť.

    #116866
    nemo
    Účastník (Participant)

    rosetta je plne automaticka a nikde jsem takovou moznost nevidel.

    #116874
    dex
    Účastník (Participant)

    A predsa ram pri powerpc apps je.

    #116898
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Priájam sa. Je tam.

    #117181
    jumper
    Účastník (Participant)

    Nemám Intel Mac-a iba miniho 1,42 GHz

    #378996
    dubak
    Účastník (Participant)

    stretol sa uz niekto s takouto hlaskou pri instalacii photoshopu?
    http://i59.tinypic.com/jpyelx.png
    skusal som uz aj ine verzie photoshopu, aj vratane nizsej rady cs5, ale stale ta ista hlaska
    nerad by som bol nuteny kvoli tomu robit reinstall, kedze ten program nutne potrebujem…nejake napady?

    #379004
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    v prvom rade prepni na anglictinu v systeme, potom skus znova.
    Rozhodne pomoze mat legalny photoshop

    #379010
    dubak
    Účastník (Participant)

    prepnutie jazyka nepomohlo…legalny photoshop sice nemam, ale potrebujem s nim robit, kvoli robote, nezaraba mi tisice, aby som si ho mohol kupit…potrebujem len vyriesit preco mi nejde instalnut

    #379011
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    File System máš case-sensitive? Ak áno, tak jedine reinštal OS X… Produkty od Adobe nebežia pod case-sensitive file systemom :-(

    #379014
    dubak
    Účastník (Participant)

    no aby som bol presnejsi…snazil som sa nahodit cely adobe balik (predtym som uz mal nainstalovany photoshop) ale vyhodilo mi to tuto hlasku…tak som sa snazil aspon naspät nainstalovat cisto ten photoshop co som mal a vyhodilo mi to tiez, pritom mi to doteraz bezalo stale

    #379022
    majdy
    Účastník (Participant)

    Kúp Pixelmator, ktorý je k Photoshopu úplne skvelá alternatíva.
    Stojí smiešne peniaze, a na OS X krásne beží a nebudeš musieť riešiť somariny. Naviac sa ti určite hodí aj do budúcna.

    #379050
    dubak
    Účastník (Participant)

    pixelmator je fajn alternativa pre toho, kto sa obcas v tom pohra s obrazkami…ja som na photoshop nauceny a potrebujem s nim robit kvoli robote, takze bez neho to nepojde

    #379058
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Vyhovorky typu nemam peniaze na PS uz dnes niesu na mieste… Cez CC si mozes kupit mesacnu licenciu PS+LR za 12 EUR. Ak ho potrebujes na pracu tak si myslimk ze zapocitat do zakazky 10 E za prenajatie PS nieje likvidacne… Jedine ze by si robil vizitky raz za pol rok.

    Ale aby som bol aj napomocny ak budes nabuduce “oddinstalovavat” Adobe produkty vacsina z nich ma Uninstallator a na adobe stranke sa da stiahnut akysi Cleantool ktory ti precisti pocitac od zbytkov ktore tam ostali. Mne to robilo pdobne problemy tak som sa nato vyprdol. Cisty reinstall OSX a Adobe Creative Cloud. Legal a bez problemov.

    #379085
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Aj taký MS Office pre Mac má odinštalátor

    #388937
    dubak
    Účastník (Participant)

    ahoj, stretol sa niekto z vas s problemom, ze na MB Pro Retina nahodil Photoshop, ale je cely rozmazany? skusal som ho aj reinstalnut, ale robi to to iste…InDesign ani Illustrator je v pohode, len Photoshop vyzera takto
    http://i58.tinypic.com/34g32mq.png
    nejake rozumne tipy?

    #411064
    Ronald
    Účastník (Participant)

    Chlapci, je tu z Vás niekto kto používa Affinity Photo ? Resp. migroval z Photoshopu ? Som mierne pokročilým uživateľom Photoshopu a po nákupu Mac-u váham, ktorý softvér použiť, používať. Photoshop mám už dostupný a ovládam v ňom aspoň to, čo ovládam… Affinity Photo je (vraj) stavaný špeciálne na Mac, sľubuje kompatibilitu, stabilitu a najma ,,využitie plného výkonu-schopností počítača,, pri práci. Pozrel som si množstvo videí, kde sú porovnania (vačšinou iba určitého grafického úkonu), no nič z toho mi nedá odpoveď na moje otázky. Som zvedavý, či ten softvér naozaj stojí za nákup a či je migrácia z Photoshopu náročná, myslím tým používanie. Čim je človek starší, tým menej sa mu chce učiť nové veci, najma ak už niečo obdobné ako tak ovláda. No v prípade, že to stojí za tú snahu a peniaze, tak je to na zváženie. Vyjadrite sa prosím Vás

    Ďakujem Vám

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.