P: 2 nálepky bielych nahryznutých jabĺk z balenia iPhone

Domov Diskusné Fóra Ostatné P: 2 nálepky bielych nahryznutých jabĺk z balenia iPhone

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #317007
    cthulhu
    Účastník (Participant)

    A?

    #317008
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Kto si nevazi male peniaze, pravdepodobne nebude mat nikdy ani tie velke… Ale kupit tie nalepky moze fakt asi iba hlupacik co si ich nalepi jednu na auto a druhu na peracnik…

    #317166
    Rado Procházka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem gratulantom.

    A …vážim… si čas komentátorov, ktorý venovali pozornosť môjmu príspevku, v ktorom som sa s komunitou podelil o radosť a vysvetlil, že to ide. Necítim sa nemorálny ani nič podobné. Skrátka som pod tlakom akútneho finančného nedostatku a predávam, žiaľ aj čo predať nechcem (toto nie je o nálepkách). Ak by sa našiel niekto, kto by mi napísal a vysvetlil, prečo by odo mňa chcel, aby som mu tie nálepky daroval, nevylučujem ani túto alternatívu. Asi by som mu ich daroval, niekde pri pive, ktoré by mi zaplatil a okrem toho nemám čo fajčiť… Prajem všetkým pekný zbytok nedele.

    #317169
    poper
    Účastník (Participant)

    *zvyšok*
    zbytek je česky

    #317175
    Rado Procházka
    Účastník (Participant)

    Jakube, příteli, já sa moc, moc omlouvám a prohlašuji zde věřejně, že v budoucnu se budu snažit podobných faux pais i s přihlédnutím na Tvoje laskavé upozornění vyvarovat. Přesto všechno ovšem, nejsem si zcela jist, jestli je to v mých možnostech dostát si svých slov na 100 procet… Nicméně, věrím, že všichni soudní, tolerantní přihlížející přehlédnou v budoucnosti nějaké to mé možné drobné, nepodstatné pochybení, a omluví je jak bych tak řekl – za pochodu…

    Shrnutí: múj nedokonalý písemný projev mně opravdu hluboce mrzí…

    A pre kolegov, pre ktorých je čeština materinským jazykom – ospravedlňte prosím – chyby v tomto príspevku tichým poľutovaním nevzdelancov… Je ich ak maku… Tých, no… nevzdelancov, nevzdelancov, čo to tu táram, aha… myslím tých chýb…

    Thank You, und gute Nacht, továryšču.. (neviem si prepnúť na azbuku – nemám ju nainštalovanú…)

    #317196
    Benne
    Účastník (Participant)

    Tak to ma mrzi, nech sa dari teda lepsie ;)

    #317199
    Rado Procházka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, Benne.

    #317203
    wings400
    Účastník (Participant)

    rado procházka, z teba by bol politik ako vysity

    #317206
    poper
    Účastník (Participant)

    *faux pas*

    “спасибо”

    #317208
    Rado Procházka
    Účastník (Participant)

    WINGS 2×200, Ako si sa už dočítal, a zrejme dovtípil, nie som socka. A čo sa týka Tvojho názoru na moje možné uplatnenie… Neviem, či sa tešiť, alebo ľutovať. Osobne si myslím, že skôr ani nie. Nie som taká -urva… Aj keď sa nájdu aj výnimky. Zdravím Ťa.

    #317209
    Rado Procházka
    Účastník (Participant)

    kesenem drágom bátom, seretlek… Thats cool. You are cool.

    #317210
    Rado Procházka
    Účastník (Participant)

    ehm, ehm… alternatívna, multilinguálna, môžbyť alibistická interpretácia… that is cool too…

    faux – falošný (francúzsky)
    pais – rodičia (portugalsky), krajny (španielsky)

    A kukni na toto:

    Módne faux-paux Elizabeth Hurley a Holly Madison

    λογαριασμός έρχεται περισσότερες επιλογές………………………………………

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.