Ovladače do windows 7

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Ovladače do windows 7

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84893
    MWF
    Účastník (Participant)

    Zdravim, chcel by som poprosit niakeho ochotného človeka ktorý by mi poskytol stranku alebo aspon niaky odkaz kde sa docitam o niakych ovladacoch na win7, napriklad by som chcel vediet ci existuje niaky ovladac na zapnutie podsvietenia klavesnice, alebo mi napriklad nejde stlmit jas displeja.

    Dakujem vopred za odpovede

    #306382
    poper
    Účastník (Participant)

    mas nainstalovany bootcamp?
    http://www.apple.com/support/bootcamp/

    #306384
    Karol61
    Účastník (Participant)

    .

    #306471
    MWF
    Účastník (Participant)

    Zistil som ze bohuzial ale windows nepouživam cez boot camp ale normalne ho mam nainstalovany na particii, vie mi niekto pomoct s timi ovladacmi ked nespustam win cez boot camp??

    #306477
    MWF
    Účastník (Participant)

    A este som skusal vlozit reinstall drive a win7 ho najde ako cd-rom ale ked ho chcem otvorit tak sa mi neda.

    #306528
    mk01
    Účastník (Participant)

    aj BootCamp je instalacia do particie + hybrid GPT.

    Spusti BootCamp asistanta a prvy krok je, ze taha windows ovladace. Niekam ulozi cca 700mb v adresari WindowsSupport (tusim)

    Potom BootCamp asistenta ukonci.

    #306534
    MWF
    Účastník (Participant)

    lenze ja nemam ako pustit boot camp asistenta pretoze mi nejde nainstalovat mac os x. Udajne mali byt ovladace na dvd od SL no lenze ja mam len reinstall drive- usb kluc ,ktory ked pripojim tam mi ho ukaze ako cdromku a neisiel mi otvorit, tak som si stiahol niaky prehliadac cez ktory som aspon otvoril ten kluc no ani jeden subor .exe som tam nenasiel. Preto sa pytam ci mi neviete pomoct.

    #306711
    mk01
    Účastník (Participant)

    v tomto pripade si to predstavuje ako hurvinek valku. Base balik je bud na cd (kedysi), alebo ho stiahne sam BootCamp assistant. Na webe public su _IBA_ updaty.

    Jednoduchsie to mas stiahnut obecne ovladace ATI alebo Nvidia a Intel chipset drivers a mas. Ak na tom budes trvat, mozem ti WindowsSupport 4.0 zavesit na uschovnu (700mb).

    #306905
    MWF
    Účastník (Participant)

    Zdravim, mohli by ste to uploadnut tn support??
    Dakujem

    #306907
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    http://kat.ph/bootcamp-3-1-t4089498.html

    klikni na download torrent

    #306976
    MWF
    Účastník (Participant)

    Zdravim, uz som si nainstaloval boot camp, ale ked si chcem nainstalovat ovladace na keyboard tak mi vypise ze driver nie je kompatibilny s jazykovim balickom. Neviete co by to mohlo robit?? Mam Slovensku verziu Win 7 moze to robit to??
    Dakujem

    #306985
    poper
    Účastník (Participant)

    ak mas ultimate daj si iny jazyk a nainstaluj tak
    problem je tam s tym ze licencia nieje v SK

    stiahni http://7-zip.org
    rozbal a posli mi DPInst.xml subor

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.