OS X 10.10.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software OS X 10.10.3

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 41 až 46 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #404542
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Sprav reset SMC, to by malo pomôcť

    #404606
    ernestlbj
    Účastník (Participant)

    urobil som aj SMC reset , zial vydrz baterie to neovplyvnilo

    #404699
    majdy
    Účastník (Participant)

    Krása, práve mi spadol OS X, kľudne si v safari počúvam hudbu, listujem Macblog, otvorených tak 7 tabov a zrazu sek a počujem len loop soundu ani nie 1 sekundy, myš sa stala nehybnou, klávesnica nereágovala na nič, po pár sekundách sa vypla obrazovka, mac sa reštartoval… ach ach…až na ten bugnutý Mail je systém svižný, stabilný, nič ho nerozhádže akurát z ničoho nič si spraví toto. Nepredvídateľné pády a pritom sa tvári nepadnuteľne.

    #404700
    Mano5
    Účastník (Participant)

    Takto nahodne sa spraval aj moj MBP 2011. Tvaril sa v pohode a ked som pustil mail, tak sa sekol a niekedy sa aj restartol. Stavalo sa to nahodne – niekedy sa mail spustil a ked som klikol na nejaku novu postu, tak zamrzol – pomohol len tvrdy restart.
    Po cca 3 tyzdnoch trapenia sa so SW (myslel som si, ze to urobil prechod z 10.9.x na 10.10.1) resetovania SMC a PRAM som dal opravit prava na disku – tie sa opravili v pohode. Tak som len tak na skusku (nikdy som to nerobil a ani nepotreboval) dal skontrolovat disk. A ejha – chybicka se vloudila. Mal som povodny 7200ot. disk. Hned som objednal SSD. Zaloha toho poskodeneho disku trvala hodiny. Obnova tak isto.
    Teraz to fici na SSD Samsung 850 Pro sielena rychlost pri praci s iMovie.

    #404730
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ja mám SSD a môj mac nieje zas tak starý, avšak ďakujem za reakciu, pozriem sa na disk, či nenájde nejaký problém a nechám ho opraviť práva, snáď sa to nebude už opakovať…

    #405418
    culi7
    Účastník (Participant)

    Ja som zvedavy ci 10.10.4 alebo 10.11 vyriesi problem zamrzania… pod 10.9.5 nebol ziadny problem.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 41 až 46 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.