OS X 10.10.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software OS X 10.10.3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #403963
    badobado
    Účastník (Participant)

    Premazal som mac cez cleanmymac dal to znova stahovat a uz to ide. Tak ja nechapem

    #403994
    majdy
    Účastník (Participant)

    Super, nikdy mi nepadal mail až do tohto updateu.

    Otestujte či s tým máte niekto problém ja len na MBP 15″ early 2013.

    Problém je dosť zložité popísať a je špecifický.
    Pokiaľ odosielam cez Safari niektoré stránky formou zdielania a následne mail otvorím v Mail.app (alebo jeho odpoveď od druhej strany) v bode, kedy sa má mail otvoriť a načítať obsah všetko spadne.

    #404407
    culi7
    Účastník (Participant)

    Ake mate zatial skusenosti? uz ste nahadzovali aj tu opravnú aktualizáciu pre OS X 10.10.3?

    #404408
    M@thew
    Účastník (Participant)

    Ten OSX už je tragédia… Mail mi padá, iTunes padá a už očakávam modrú obrazovku…

    #404410
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    M@thew, ci ono nebude problem skor medzi klavesnicou a stolickou… zda sa, ze si tu totiz jediny s takymto problemom.

    #404413
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Ja tam v podstate ziadne rozdiely od 10.10 nevidim, ziadne problemy som nemal ale avsak od prvej bety 10.10.3 mi pri otvoreni a pouzivani Photos vyskoci CPU usage na 100% a teplota nad 80 deg. Predpokladam ze to bude nejaky problem medzi iPhoto a Photos, mozno nieco so starymi kniznicami.

    #404414
    M@thew
    Účastník (Participant)

    Presne ! Táto chyba je medzi stoličkou a klávesnicou ….
    2 príspevky nado mnou “Pokiaľ odosielam cez Safari niektoré stránky formou zdielania a následne mail otvorím v Mail.app (alebo jeho odpoveď od druhej strany) v bode, kedy sa má mail otvoriť a načítať obsah všetko spadne.”

    https://discussions.apple.com/thread/6988221
    http://support.indev.ca/discussions/using-mail-acton/2782-mail-act-on-crashes-yosemite-mail-w-os-x-yosemite-10103-supplemental-update-10103
    http://support.indev.ca/discussions/using-mailtags/4291-mail-crashing-on-10103-public-beta (Public Beta a nebolo to fixnuté!)

    Taktiež mi začal crashovať Steam
    https://steamcommunity.com/app/288140/discussions/0/611702631239182697/
    https://steamcommunity.com/app/200710/discussions/0/610575007209180262/
    https://forums.obsidian.net/topic/77689-endless-paths-crash/

    Sorry, ale táto spoločnosť už produkuje samý brak čo sa týka HW (komplet príslušenstvo, AR vrstva na monitoroch,… ) a SW (wifi problem na OSX + iOS, otáčanie na iPhone 6 Plus,…). Každá záplata vypustená obsahuje iba ďalšie chyby… Hlavne, že v iOS pridali emoji každej farby pleti!

    #404415
    iTuxx
    Moderátor

    Tymi emotikonmi si u mna celu svoju reputaciu opravili :-)

    #404416
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mato : Plny suhlas aspon s tymi emotikonami :-).
    Macbook ALU a vecny problem s pripajanim na akukolvek wifi a to mam doma Airport Extreme takze pochybna kompatibilita by mala byt vylucena. To som im posielal niekolko feedbackov ohladom toho a nic sa nevyriesilo.
    Takisto delay tlacidiel volume. Uz od prvej instalacie Yosemite pri stlaceni volume mam 1-2 sec oneskorenie kym zacne hlasitost reagovat. Takisto feedback a kdenic tunic.
    No a o lagoch animacii radsej ani nerovorim, dajme tomu ze Nvidia 9400 uz nestiha aj ked pochybujem kedze Mavericks bol uuuplne v poriadku.
    Ale mame emotikony a dufam ze od 10.10.5 budu aj nejake s vyobrazenim rovnakeho pohlavia. Stabilitu to sice neporiesi ale nikto aspon panom z Cupertina nebude vytykat ze nedostatocne kraca s dobou :-)

    #404419
    M@thew
    Účastník (Participant)

    @eraserv6 asi nemáš aktuálnu verziu Airport Extreme :D Ja fičím na Mikrotiku a už ho nevymením za inú značku :-) Samozrejme, že neni user-friendly, ale funkčnosť 101% :-)

    #404432
    sairik
    Účastník (Participant)

    mnenefunguje utorrent :-D teda on ide ale nenacitava torrenty :-D ale to je problem od 10.10 :-D tak skor chyba na strane utorrentu :)

    #404433
    M@thew
    Účastník (Participant)

    “Verzia 1.8.6 (36417)” funguje bezproblémov

    #404434
    iFiko
    Účastník (Participant)

    @M@thew: aj tato najnovsia ma tu otravnu reklamu ktora sa neda zrusit?

    #404437
    M@thew
    Účastník (Participant)

    Yes, lavý dolný roh 7x7cm cca

    #404447
    sairik
    Účastník (Participant)

    mne pomohlo dat staru 1.6.5 :) ta ide :)

    #404463
    palo s.
    Účastník (Participant)

    ja to vidím chlapci len na čistý reinštal. Treba si kúpiť 8GB usb disk, spraviť naň inštalačku OSX 10.10.3, vymazať starý disk v disk utils a nainštalovať. Hlavne pre používateľov macbook alu.

    #404494
    sairik
    Účastník (Participant)

    palo vies tu hodit screeny z nastavenia pristupu gps a aj systemovych appiek ktore chcu gps ? vdaka

    #404509
    ernestlbj
    Účastník (Participant)

    nemate nahodou niekto problem s vydrzou baterie po poslednej aktualizacii ? bezne som mal vydrz baterie 8-10 hodin , teraz nemam zapnute nic okrem safari a zo 100% mi klesla baterka za 10 min na 93% co sa nikdy predtym nestalo. Samozrejme podsvietenie klavesnice mam vypnute a jas asi na 40%. Moze byt problem niekde inde ? mac mam sotva 5mesiacov (MacBook Pro Retina, 13-palcový, polovica roka 2014)

    #404523
    majdy
    Účastník (Participant)

    No je dôležité aj aký proces ti bežal. Môžeš mať vypnutú klávesnicu a displej na 40%, keď renderuješ.

    #404525
    ernestlbj
    Účastník (Participant)

    samozrejme na pozadi nebezi ziadny narocny proces, bezi len safari a to co ma….popripade len iTunes s prehravanim hudba….ked robim v PS alebo Ai tak samozrejme ocakavam nizsiu vydrz…len pri tak jednoduchych procesoch ma bateria cca o 2 – 3 H nizsiu vydrz. Kym som neaktualizoval na najnovsi OS bolo vsetko tip top

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.