Oprava 3,5 mm jack iPhone 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Oprava 3,5 mm jack iPhone 5

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101178
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Dobry den, dnes som opravoval resp. menil modul s jack a lightning conectorom. Vymenil som cely modul no vada (zvuk funguje no do toho chrči a znacne znizuje kvalitu zvuku) zostala. Nevedel by mi niekto poradit kde este moze byt porucha?

    Za odpovede a postrehy dakujem.

    #387878
    iTuxx
    Moderátor

    to robi normalne prehravanie hudby?

    #387883
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Nemas to vyskratovane? Stary original robil co zle? Moze byt aj vadna doska.

    #387901
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    iTuxx: robi to iba prahravanie hudby cez 3,5 mm jack. Cez reprak ide vsetko v poriadku.
    MoRFi: Original robil presne to iste. Telefon by nemal byt vytopeny, teda aspon to mi povedal majitel. No obity je kvalitne. Tiez som si vydedukoval ze bude asi pokazeny kontakt na flex z modulu kde je jack a lightning konektor. Ale chcel som este pocut nazor niekoho ineho.

    #388980
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Pridavam este jeden problemik.
    Vsetko som zmontoval dokopy, na 3,5 jack sme sa vykaslali (asi bude chyba na doske) no pri oprave som stratil kovovu podlozku spod lightning connectoru. Vo vacsine navodou na vymenu sa pise aby som ich nestratil, no bohuzial nerobil som to podla takeho. Teraz po 3-5 min hovoru ma druha strana prestane pocut. Ja pocujem nadalej. Chcem sa spytat ci niekto nevie naco sluzia tieto malinke podlozky a ci chybajuca podlozka moze sposobovat odmlcanie hovoru. Inak vsetky anteny a flex cable som poriadne zatlacil tak ako bolo treba. Dakujem za vase rady a postrehy.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.